Геращенко запевняє, що знайде негідника, який погрожував журналісту «Наших грошей»

Фото з liga.net

Фото з liga.net

Співробітники міліції займуться пошуками невідомого, який погрожував журналісту програми антикорупційних розслідувань «Наші гроші», що виходить на телеканалі ZIK.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, повідомляє ZIK

«Якийсь чоловік неприємної зовнішності минулого четверга підійшов до журналістки програми «Наші гроші», яка веде ряд важливих розслідувань, і сказав, щоб вона більше не займалася своїми розслідування, а то у неї та її сім’ї будуть проблеми. При цьому яким саме розслідуванням їй краще не займатися він не згадав – мабуть, замовник не дав такої команди», – зазначив Геращенко.

За його словами, вони з керівником програми Денисом Бігусом домовилися, що журналістка разом зі співробітниками міліції складе фоторобот негідника, який погрожував їй та її родині, і його поширять як по системі МВС, так і по соціальних мережах, щоб знайти цього чоловіка.

«Думаю, за кілька днів використовуючи технологію CrowdSourсing і Crowd Stopping ми знайдемо мерзотника і він піде за статтею Кримінального кодексу «Перешкоджання журналістській діяльності». А іншим щоб не кортіло підсилати негідників для залякування журналістів!», – наголосив Антон Геращенко.

Як повідомляв «Ні корупції!», журналістка програми “Наші гроші” Аліна Стрижак під час зйомок сюжету про Генпрокуратуру отримала погрози щодо неї та її родини.