Активіст не розуміє, що Ахметов робить в Києві

Ринат Ахметов  Фото: shakhtar.com

Ринат Ахметов
Фото: shakhtar.com

Ринат Ахметов – ідеальний приклад того, як породжена потвора сепаратизму обернулася проти свого творця.

Таку думку в блозі на «Українській правді» висловив активіст, депутат Київської міськради Ігор Луценко.

«До титула "найбагатший" невмолимо наближається префікс "екс". Тепер Ахметов – вигнанець, біженець, хоча і з схованими мільярдами доларів, але це все тимчасово», - написав Луценко.

На його думку, коли у 90-х Ахметов став королем Донбасу, він втратив свій перший шанс на майбутнє, але Ахметов так і не зміг вийти з бандитської парадигми.

«Якщо ти хазяїн регіону – то не треба рубати гілку, на якій сидиш. Ахметов став рубати – годувати зграю сепаратистських клоунів на кшталт Лєвченка, котрі верещали про "особливість" Донбасу, організовували мітинги з зігнаними бюджетниками і з російськими прапорами, старанно зберігали пам'ятники Леніну та іншим ворогам, радянські назви скрізь по регіону, щоб показати "окремішність" цієї території від решти України», - написав активіст.

Він також додав, що другий свій шанс Ахметов втратив тоді, коли міг очолити, як Коломойський, свою рідну ОДА (на яку свого часу поставив кривавого ідіота Януковича).

«У Рината Леонідовича був шанс стаканом води загасити полум'я, від якого пізніше почалася велика пожежа на дві області. Щоб розбиратися з кримінальним маргінесом, котрим творці ДНР/ЛНР наповнювали свої ряди – у Ахметова був і досвід, і засоби.Натомість батальйони "Оплот" і "Восток", з якими у Ахметова особливі стосунки, почали грати якусь свою лінію – хоч і не стовідсотково проросійську, але, в будь-якому разі, антиукраїнську. Ахметов відкрито відмовився підтримати українську армію», - підкреслив Луценко.

На його думку, Ахметов сам зруйнував свій дім. Чи не єдине місце де (поки що) він може жити – це Київ, той самий Київ, який він постійно усував від управління Донбасом різними способами.

«Ринате Леонідовичу, чому ви не на Донбасі?Якщо ви "розумієте" сепаратистів, то чому ви не з ними? Там є купа територій, куди не добиває українська артилерія. Якщо ви проти сепаратистів, якщо ви, як і ми, вважаєте, що Донбас захопили диверсанти сусідньої держави – то чому ви відмовляєтесь допомагати нашим? Чому ви не заговорите українською мовою з нами, хоча український Київ вже котрий місяць щедро забезпечує вам життя і свободу?», - запитує Луценко.