На Волині відбулася провокація з люстраційними закликами (ФОТО)

Копия волиньУ комітеті громадської люстрації Волинської області заявили, що не мають жодного відношення до листівок, поширених на центральних вулицях у Луцьку.

Про повідомили у комітеті громадської люстрації, повідомляє ZIK

У скандальних листівках під назвою «Люстрація. Викинемо «сміття» минулого режиму» зображені колишні лідери Партії регіонів на Волині Олександр Башкаленко та Ігор Волошенюк. Текст листівки закликає громадян не допустити їх до влади. Крім того, в листівці зазначені контактні дані комітету.

«Офіційно заявляємо, що комітет не є ні автором, ні замовником друку цих листівок. Ми підтримуємо вимогу про недопущення очільників злочинного режиму Януковича та представників Партії регіонів до владних посад. Також ми позитивно ставимось до закликів до людей бути активними та протидіяти особам, які вчиняють провокаційні правопорушення», – стверджують у комітеті громадської люстрації.

волинь

У комітеті закликають усіх активних громадян та ініціативних груп відмовитися від маніпуляцій та не використовувати імя комітету громадської люстрації без попереднього погодження із його представниками.