На Луганщині диверсанти обстріляли будинок голови району

Терористи на Донбасі. Фото: Twitter

Терористи на Донбасі. Фото: Twitter

Сьогодні, 19 вересня, вночі з гранатомета обстріляли будинок голови райдержадміністрації смт Марківка, що на Луганщині. Поранено дві людини, в тому числі і голову РДА.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Він зазначив, що відзначається активізація диверсійно-розвідувальних груп противника на контрольованих українськими військами територіях, насамперед у Луганській області та на приморському напрямку (в районах з напрямку Волноваха-Маріуполь).

Також, за словами Дмитра Тимчука, за останні два дні відзначено прибуття на Донбас з території РФ двох нових ротних тактичних груп та підрозділи спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ. Ідентифікована батарея російських 240-мм мінометів 2С4 «Тюльпан» (4 од.).

«У «керівних структурах» терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» фіксується заміна кадрів ФСБ РФ на представників ГРУ ГШ ЗС РФ. В Стаханові і Антрациті відзначений зростаючий рівень невдоволення місцевих бойовиків російським керівництвом терористичних організацій, йде обговорення можливості створення власних «республік». На цьому ґрунті почастішали перестрілки між представниками місцевих бандформувань», – додав координатор «Інформаційного опору».