З України надішлють листа Цукербергу з проханням змінити місцевого адміністратора Фейсбуку

Фото 112.ua

Фото 112.ua

Члени Національної ради з питань телебачення і радіомовлення написали листа до засновника і очільника світової соцмережі Фейсбук Марка Цукерберга, в якому звернули його увагу на загрозу з боку російської пропаганди для користувачів соцмережі в Україні.

Про це під час прес-конференції повідомив голова Нацради Юрій Артеменко, передає УНН, повідомляє ІМІ.

Зокрема, за словами Артеменка, у цьому зверненні йдеться про прохання змінити адміністратора вітчизняного сегменту Фейсбуку, оскільки він є громадянином Росії і саме через це, ймовірно, блокує блоги деяких українських користувачів.

Посадовець зазначив, що дана ініціатива є приватною і її авторами виступили безпосередньо він та його перший заступник Ольга Герасим'юк.

"Ми готуємо зараз листа до засновника і голови Фейсбук Марка Цукерберга з метою донести до нього широко масштабність російської пропаганди. Фейсбук постійно атакується проросійськими групами, що фінансуються близькими до Кремля силами",- розповів Артеменко.

Він уточнив, що підставою написання даного листа став факт блокування багатьох відомих українських блогерів, зокрема, сторінки групи українських матерів солдатів.

"Звертаючись до Цукерберга ми з О. Герасим'юк просимо розглянути питання по заміну адміністратора українського сегменту соцмережі, який на сьогодні є громадянином Росії, на громадянина України або громадянина іншої нейтральної до того, що відбувається зараз в Україні, держави",- розповів посадовець.

Він додав, що цей лист попросять передати засновнику Фейсбук посла США в Україні.