Громадські активісти вимагають відставки очільника “Львівтрансгазу”

Рішення

У Львові відбулось організоване Громадянською компанією "Платформа вільних людей" пікетуванння  філії УМГ "Львівтрансгаз" ПАТ "Укртрансгаз".

 Активісти нагадали його керівникові Леоніду Мельнику, що свого часу він працював заступником керівника Львівського обласного штабу тодішнього кандидата в президенти Віктора Януковича.

На їх думку, Мельник має понести покарання за той адмінресурс, котрий він застосовував на виборах.

Водночас йому інкримінують і численні посадові зловживання. Це, зокрема, корупція та порушення тендерних процедур.

У пікеті взяло участь близько 170-200 осіб. Завданням пікетувальників, за словами лідера активістів Любомира Пелеха, було - в примусовому порядку виконати оприлюднене ще 12 вересня на попередній акції рішення народної люстрації.

На підтримку учасників заходу  до них приєдналися народні депутати України Ярослав Кендзьор і Олекса Гудима.

Працівники служби безпеки підприємства разом із невстановленими особами чинили спроби зашкодити організаторам та учасникам заходу потрапити в приміщення підприємства для складання Леонідом Івановичем заяви про звільнення.

Відтак, при вході на підприємство вчинилася шарпанина між прихильниками та опонентами Мельника. Зрештою представники  підприємства згодилися на прийняття делегації протестуючих на переговори.

До перемовин запросили й  згаданих народних депутатів. Пелех проінформував всіх присутніх про направлення прем’єр-міністрові Арсенію Яценюку, міністру енергетики та вугільної промисловості Юрію Продану та губернатору Львівщини Юрію Турянському "Відкритого звернення" громадських сил Львівщини щодо необхідності звільнення Леоніда Мельника з посади директора "Львівтрансгазу" (на час пікету відкрите звернення підписали представники близько 15 організацій). А під час зустрічі з самим очільником "Львівтрансгазу"  ГК "Платформа вільних людей" закликала його підписати заяву на звільнення. Леонід Мельник від цього відмовився, а протягом розмови виникали словесні перепалки та взаємні звинувачення.

В результаті протестувальники взяли на себе зобов’язання складання офіційної заяви до міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана з вимогою про негайне прибуття відомчої комісії на підприємство для забезпечення провадження по справі звільнення  з посади Леоніда Мельника.

Звернення 1

 

Ігор Галущак для "Ні корупції!"

Львів