Путін погрожував Порошенку через Маріуполь

Фото: nnm.me

Фото: nnm.me

Президент РФ Володимир Путін погрожував президенту України Петру Порошенку, що в разі провалу закону про особливий статус Донбасу російські війська підуть через Маріуполь до Криму.

Про це пише INSIDER з посиланням на обізнане джерело в парламенті.

«Президент пояснював, що у нього постійно «на телефоні» Путін, який дав чітко зрозуміти: якщо Рада не прийме закони, він скерує війська на Маріуполь і не зупинитися, поки не дійде до Криму», – зазначив співрозмовник.

За даними видання, на закритому засіданні Ради Порошенко говорив депутатам, що в разі провалу законопроекту вони будуть винні в розв’язанні повномасштабної війни з Росією. Президент також повідомив, що воювати з північно-східним сусідом фактично немає чим. Зокрема, знищено 60% боєздатної військової техніки.

«Він на мене накричав, мовляв, «якщо ти такий розумний, то бери автомат і їдь в зону АТО. Турчинов і Порошенко протягнули цей закон», – заявив депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко.

«Президент тупав ногами, кричав, що у нього Путін «на дроті», і ми повинні прийняти ці закони», – розповів виданню інший депутат від «Батьківщини».