На митниці швидко відреагували на корупційний випадок, про який повідомив блогер

Журналіст та блогар Деніс Бігус

Журналіст та блогар Деніс Бігус

15 вересня на своїй сторінці у Facebook відомий блогер Деніс Бігус розмістив інформацію про те, що митники вимагали 450 євро у волонтерів, що переправляли через кордон автомобіль медичної допомоги для поранених у зоні АТО.

Про це «Ні корупції!» повідомили в прес-службізаступника голови Державної митної служби Анатолія Макаренка.

«Рассказали сегодня потрясающее. Везут волонтеры машину через границу. Бусик. Для АТО. И лезет по документам какой-то косяк на таможне. Ну они объясняют, мол машине раненых возить. И чем раньше она начнет, тем лучше. Таможенники выкатывают прайс в 450 евро. Знаете, что отвечает таможня?», - повідомив Бігус.

На публікацію відреагував заступник голови Державної митної служби Анатолій Макаренко. Згідно з повідомленням Деніса Бігуса, вже за 20 хвилин йому зателефонував Макаренко з проханням дати контакт особи, що переправляли через кордон автомобіль.

Анатолій Макаренко відповів блогеру на своїй сторінці у Facebook, що «він знайшов учасника описаних подій»: «Володимир - яхтенний капітан і зараз в Греції. Як моряк моряка зрозуміли один-одного швидко. Я йому вірю. "Бариги" і негідники в митних погонах на кордоні, напевно, гірше відкритого ворога на війні. Вони намагаються вкрасти не гроші. Віру. Віру в краще і чесне завтра ... Добре, що ми спілкуємося. Щурам ніколи не було місця на верхній палубі корабля».

Анатолій Макаренко також додав, що начальник Львівської митниці відреагує на цю ситуацію згідно процедури.