Під Радою активісти вимагають прийняття закону про люстрацію (ФОТО)

Фото Андрія Діхтяренко

Фото Андрія Діхтяренко

Близько 250 людей вимагають під будівлею Верховної Ради прийняття закону про люстрацію.

Про це повідомляють "Українські новини".

З них близько 200 людей розташувалися на площі перед парламентом. У руках вони тримають прапори партій "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", "Громадянська позиція" і "Правий сектор".

Крім того, у них у руках плакати: "Люстрація на благо нації", "Вимагаємо люстрації!"

Ще близько 50 людей розташувалися уздовж вулиці Грушевського. У них у руках прапори партії "Воля", а також плакати з вимогами люстрації.

При цьому депутат Ради Леонід Ємець, проходячи повз протестувальників, повідомив, що законопроект про люстрацію включено до порядку денного засідання парламенту.

1

2

По периметру Ради розташувалося близько 100 співробітників правоохоронних органів.

Як повідомляв «Ні  корупції!», голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв вважає, що є шанси, аби парламент проголосував за закон про люстрацію.

«Наш закон “Про очищення” так само готовий до голосування. Усі, хто не може пояснити майно своєї родини; усі, хто підтримав зазіхання на нашу територіальну цілісність; усі, хто сидів на керівних посадах і дивився, як розстрілюють Майдан; усіх, хто вийшов з КДБ та керівних органів Компартії та комсомолу – всі вони мають бути вигнані з наших державних разом із своїми бацилами клептократії», – переконаний Соболєв.