Землю, виділену учасникам АТО, отримують чиновники та депутати

Земля АТОНа початку літа  прес-служба Державного агентства земельних ресурсів повідомила про те,  що земельні ділянки будуть безкоштовно надаватися у власність військовослужбовцям Збройних сил України та інших військових формувань, а також співробітникам Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки, які захищають територіальну цілісність і суверенітет країни в східних і південно-східних регіонах України.

Перший віце-прем'єр міністр України Віталій Ярема також розпорядився поширити цю ініціативу на військовослужбовців строкової служби, осіб рядового і командного складу, співробітників та службовців, які безпосередньо беруть участь в антитерористичній операції та забезпеченні правопорядку на державному кордоні України, йдеться в повідомленні.

За даними Держземагентсва, станом на 12 червня для зазначених ініціатив може бути використаний земельний масив у кількості 2,521 тис. од., загальна площа якого становить 18,3802 тис га в Україні.

Багато областей та районів в Україні спішно почали виконувати таку «благу справу». Проте благою вона стала б якби не мала присмаку корупції та використанні війни задля власної наживи.

Представники громадськості міста Переяслав-Хмельницький повідомили мені про виявлений ними факт зловживання під час виділення земельних ділянок родинам військовослужбовців, які воюють  в АТО на сході країни. До них надійшла  інформація, що відповідні земельні ділянки були виділені на території Жовтневої сільської ради Переяслав-Хмельницького району. Також було отримано «Збірний план земельних ділянок».

____ 1

Також громадські активісти змогли роздобути список тих щасливчиків, які отримали вищезазначені ділянки під «прикриттям» військових дій в АТО, ось цей список - ____ 2

Я поцікавився у мешканців району про те, хто ці «бойові побратими», та можливо, які поранення отримали під час бойових дій. Як з"ясувалось, переважна більшість тих, хто отримає земельні ділянки ніколи не перебували в зоні бойових дій, а є представниками місцевої влади або їх родичами.

На запитання «Хто ці люди?», я отримав наступні відповіді:

Рискальчук Анатолій-  депутат районної ради, Устич Аліна - родичка керівника землевпорядної фірми, яка займається відводом цих ділянок ( я так розумію їй дають як плату за роботу???!!!).

Бебешко Віталій- депутат районної ради.

Горбовий Володимир - депутат районної ради.

Бурдонос Олена - родичка першого заступника міського голови.

Кушнір Віталій- ймовірно, син Кушніра Анатолія- депутата, який рулить процесом цього дерибана ???!!!

Мацкевич Світлана- родичка( можливо, дружина) депутата Мацкевича Віталія.

Шум Марина - депутат районної ради.

Ковтун Олександр – депутат районної ради.

Гайванюк Маргарита – депутат районної ради.

Новородовський Олександр - чоловік працівника райдержадміністрації.

Макарчук Володимир - депутат районної ради.

Слюсар Олег - син депутата Слюсар Анатолія.

Гетьман Василь - депутат районної ради.

Дяченко Оксана – депутат районної ради.

Онопрієнко Любов – депутат районної ради.

Ходаківський Юрій - депутат районної ради.

Юрченко Єдуард - ????????

Жуль Володимир – депутат районної ради.

Губар Петро – депутат районної ради.

Марченко Михайло – депутат районної ради.

Нечай Ніна - родичка( ймовірно, мама) начальника юридичного відділу районної ради.

Шибаєв Анатолій - ????

Бученко Роман-????

Проте в цьому списку є одна людина, яка, (на думку тих переяславців, з якими я спілкувався) справді заслуговує на землю - Мамітько Олена( дружина Мамітька Володимира - депутат, який з перших днів пішов добровольцем в АТО).

Ось так землі які належать громаді Переяслав-Хмельницького району розподіляються між певними особами, наближеними до владної вертикалі.  Гадаю, мешканці району повинні зробити висновки та не допустити несправедливого розподілу земель!

Григорій Іванченко, "Ні корупції!"