Соболєв: Завтра нардепи мають всі шанси проголосувати за європейський вибір і люстрацію

Фото: Обозреваатель

Фото: Обозреваатель

Завтра, 16 вересня, вирішальний день для цього парламенту, написав в своєму блозі на «Українській правді» голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв

«Його члени мають всі шанси узаконити дві ключові вимоги Євромайдану: ратифікація угоди з Євросоюзом та люстрацію», - написав Соболєв, додавши, що Угоду Президент вже вніс.

«Наш закон "Про очищення" так само готовий до голосування. Усі, хто не може пояснити майно своєї родини; усі, хто підтримав зазіхання на нашу територіальну цілісність; усі, хто сидів на керівних посадах і дивився, як розстрілюють Майдан; усіх, хто вийшов з КДБ та керівних органів Компартії та комсомолу – ВСІ ВОНИ МАЮТЬ БУТИ ВИГНАНІ З НАШИХ ДЕРЖАВНИХ РАЗОМ ІЗ СВОЇМИ БАЦИЛАМИ КЛЕПТОКРАТІЇ», - переконаний Соболєв.

«Депутати, проголосуйте і з майже чистою совістю йдіть на вибори. Якщо Ви цього не зробите – будете відповідати. У лютому ми вас залишили живими та неушкодженими, щоб ви допомогли нашій країні цивілізовано вийти з революції. Допоможіть. Завтра у Вас останній шанс», - написав Соболєв.