Політолог вважає, що Путіну не під силу окупувати навіть частину України

Фото: Радіо Свобода

Фото: Радіо Свобода

Путін не в змозі забезпечити повномасштабну окупацію хоча б навіть частини України.

Про це заявив російський політолог Станіслав Бєлковський, передає Главное.

«Для цього, по-перше, потрібно багатотисячне військо, а по-друге, лояльність місцевого населення. У Російській Федерації немає ні першого, ні другого. Більш того, конфлікт в Донецьку і Луганську показав, що сам так званий проросійський південний схід України був не більш ніж міфом і блефом і, власне, жоден регіон від Харкова до Одеси не прагне до Росії», – заявив Бєлковський.

Він зазначив, що більшість населення цих регіонів підтримує перебування у складі України, що було б і з Донецьком і Луганськом, якби не штучно нав’язана цим областям України війна.

«Завдання Путіна – змусити Захід до переговорів. Домовитися з Сполученими Штатами Америки як з глобальним гегемоном всього і Євросоюзом як основним політико-економічним партнером України. У Росії є свої права на пострадянському просторі за межами території країни і в сенсі створення буферних зон, і в сенсі запобігання вступу певних країн, в першу чергу України, в НАТО, і, звичайно, в сенсі фактичного, хоча б і неформального визнання анексії Криму, як мінімум, в частині життєзабезпечення Криму», – заявив політолог.