Лещенко пояснив, чому пішов у політику, і не буде журналістом

Сергій Лещенко. Фото: УП

Сергій Лещенко. Фото: УП

Журналіст «Української правди» Сергій Лещенко в своєму блозі пояснив, чому йде в політику

«Я працюю в "Українській правді" 14 років. За цей час написав понад півтори тисячі статей. Більшість з них – про корупцію та нечесну політику. Я знаю, як працюють схеми, і розумію, як їх можна прибирати.

Вийде чи ні – не знаю, чесно. Але треба спробувати. Тому що потім усе життя будеш дорікати сам собі, що не скористався шансом», - написав журналіст.

На його думку, після майдану інше суспільство, яке успішно випробувало зброю проти політиків.

«А завтра ми можемо отримати інших депутатів – за різними списками до Верховної Ради балотуються десятки людей нової генерації, які метою походу до парламенту бачать не власне збагачення, а перетворення в державі», - вважає Лещенко.

Він також не вважає своє балотування квитком в один кінець.

«Не розглядаю це як завершення одного життя і початок іншого. Я туди іду зі своїми принципами, і не збираюся ними поступатися. Не голосуватиму за те, що суперечить моєму світогляду, а якщо вимагатимуть – піду з парламенту. Адам Міхник був депутатом, потім повернувся в професію, тобто прецеденти вже є.Я більше не буду журналістом, бо це неможливо поєднувати з політикою. Але я буду писати – і депутат канадського парламенту Христя Фрилянд, яка продовжує публікуватися, є гарним прикладом для того, що політик з журналістським минулим не повинен перетворюватися на мовчазну машину для голосування», - написав журналіст.