Військовий вишкіл для жінок. Анонс

Фото:ukr-online.com

Фото:ukr-online.com

27 вересня 2014 року, ВБФ «Хелпіка», запрошує усіх  жінок та дівчат на професійний військовий вишкіл. Вартість 200 грн. Зібрані кошти, будуть використані на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України.

Інструкторами залучені військові, медики, психологи.  Головний інструктор — діючий інструктор одного з батальйонів, що бере участь в бойових діях на сході України, який також протягом останніх тридцяти років готував диверсійні групи кількох країн.

Основні моменти підготовки:

• Навички поводження зі зброєю.

• Основи виживання (як не померти з голоду у лісі).

• Робота у малих групах.

• Отримання знань з використання інженерних боєприпасів.

• Перша медична допомога 

Мета: За максимально короткий термін сформувати необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись в умовах бойових дій.

Дата: 27 вересня 2014

Тривалість: 8-10 годин

Місце збору: місто Київ,(метро Житомирська) о 9:00

За незначний період інструкторський склад навчить вас все, що стане в нагоді і ці надбання військового вишкілу ви не знайдете в інтернеті.
Необхідні речі: 1.зручний одяг та взуття.
2.зошит, ручка.
Ціна: 200 грн. У вартість входить харчування.

Додаткова інформація та запис на вишкіл: +38068 684 74 61,  helpica.ua@gmail.com
Кошти можна перерахувати за реквізитами:

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ В ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"Одержувач:ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ХЕЛПІКА»Код ЄДРПОУ: 36057884Банк: ФІЛІЯ "РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР" ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"Код банку МФО:320649Реєстраційний рахунок:26005052620641Призначення платежу: матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України