Затримали шахраїв, які збирали гроші та їжу «для бійців АТО»

Гроші 600 ОбозТрьох підозрюваних у шахрайстві із грошима, зібраними для бійців АТО, затримала міліція 8-9 вересня в Кривому Розі.

Про це повідомила прес-служба управління міліції у Дніпропетровській області.

За даними відомства, підозрювані збирали в населення й організацій гроші, продукти харчування й медикаменти для солдатів із зони АТО.

"Нами була задокументована діяльність групи осіб у Кривому Розі, які під видом Штабу національної оборони збирали кошти, продукти харчування, медикаменти й не передавали це за призначенням, а використовували для власних потреб", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, група складалася з 3-х людей.

За їхнім місцем проживання провели низку санкціонованих обшуків, під час яких вилучено фіктивну символіку Штабу нацоборони Кривого Рогу, продукти харчування й медикаменти.

Установлюються обсяги зібраних коштів і особи потерпілих. Почато розслідування за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу.

Як відомо, 9 вересня співробітники Тернопільського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області затримали 41-річного чоловіка за підозрою в шахрайстві під видом збору коштів для бійців, які беруть участь в антитерористичній операції.

Українські новини