Як бійцям АТО отримати землю та пільги на оплату послуг ЖКГ

ФОТО УНІАН

ФОТО УНІАН

Аби отримати від держави земельну ділянку чи пільги на оплату послуг ЖКГ, як це є у Львові, бійцям АТО (їх сім’ям) не потрібно статус учасника бойових дій, а достатньо довідки від командира військової частини про те, що людина мобілізована та перебуває в АТО.

Про це 11 вересня під час прес-конференції «Правовий захист учасників АТО» повідомила юрист Мирослава Дмиришин, повідомляє ZIK.

«Для цього достатньо довідки від командира військової частини чи іншої довідки, яка би вказувала, що людина брала участь в АТО – довідка про мобілізацію, відповідна позначка у військовому квитку. Для цих пільг не потрібно статусу учасника бойових дій. Достатньо підтвердження того, що дана особа є мобілізована в зону АТО», – пояснила юрист.

Депутат Новояворівської міськради Володимир Пекар розповів, як відбувається процес виділення земельних ділянок бійцям АТО у Новояворівську.

«У Новояворівську депутат-мажоритарник по округу складає акт підтвердження від батьків, свідків, що ця особа мобілізована. У нашому місті 46 учасників АТО, які є зареєстровані. А ще понад 50 є у добровольчих батальйонах. Вони не числяться на військовому обліку. Але депутати підтримали ініціативу, що ці люди також мають право на позачергове отримання земельних ділянок. Розробляється детальний план території, тому що конкретних місць на ці потреби раніше не було відведено. Сім’ї учасників АТО першочергово отримають земельні ділянки. Такі заяви вже надійшли», – розповів депутат.