СБУ проводить обшук у редакції “Вестей” та у друкарні, яка друкує газету

Фото: 112.ua

Фото: 112.ua

У редакції газети «Вести» заявляють, що силовики заблокували роботу видання.

Про це головний редактор газети "Вести" Ігор Гужва повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише INSIDER

“Діяльність редакції повністю паралізована. Сьогодні, в четвер в 11 ранку, до редакції газети "Вести" на вулиці Жилянській увірвалися люди, що представилися працівниками СБУ. Журналістів не пускають на роботу. Тих працівників редакції, які були на місці в момент захоплення приміщення, утримують в будівлі і не дають говорити по мобільних телефонам", – сказано в повідомленні.

За словами Ігоря Гужви, також вилучаються сервери, на яких знаходиться сайт vesti.ua через що сайт не працює.

"Наразі у редакції немає офіційних відомостей – з чим пов'язані дані дії спецслужби", – зазначив редактор видання.

Крім того, у Києві триває обшук у друкарні "Мега-Поліграф", на базі якої волонтери організували збір гуманітарної допомоги, одягу й обладнання для АТО, повідомила одна з організаторів Ірина Кошкіна.

Люди, які здійснюють обшук, представилися співробітниками СБУ, повідомляє Громадське.TV.

Згідно з інформацією, наразі вони попросили всіх залишити приміщення і закрилися всередині. Перевіряють, зокрема, серверну. Роботу в цехах зупинено.

З-поміж іншого, тут друкують частину тиражів газет "Вести", "Голос України" тощо. Значна частина грошей від цих замовлень, за словами волонтерів, також іде на допомогу бійцям.