На Миколаївщині провели акцію проти кандидата в нардепи з «підмоченою» репутацією

Фото: «Громадський контроль. Южноукраїнськ»

Фото: «Громадський контроль. Южноукраїнськ»

У вівторок, 9 вересня, в Южноукраїнську Миколаївської області жителі Вознесенська зустріли акцією протесту народного депутата України, що обирався в парламент від Партії регіонів Юрія Гержова.


Про це у соціальній мережі Facebook повідомляє спільнота «Громадський контроль. Южноукраїнськ», повідомляє «Преступности.НЕТ»


Перед приїздом Гержова люди зібралися з плакатами такого змісту: «Гержов - сепаратист», «Гержов, пора на пенсію!», «Гержов - прихвостень Януковича» та іншими.

 
«Невдоволення виборців викликав той факт, що за попередньою інформацією, Гержов знову має намір висунути свою кандидатуру в парламент. Проте з цим незгодні, в першу чергу, жителі Вознесенська, де Гержов багато років займав пост мера міста. Вони ж і організувалися, приїхавши в Южноукраїнськ під стіни виконкому, так як спочатку до депутата в приміщення людей не впустили. Тому, виборці влаштували пікет прямо на вулиці, вимагаючи від народного обранця приділити увагу і вийти поспілкуватися до людей. В виконком викликали і правоохоронців», - йдеться в повідомленні.

 
Крім того, наголошується, що після кількох годин очікування нардеп запросив вознесенців на конструктивний діалог, але його не вийшло, адже, людям незрозуміло, як людина, яка після попадання до Верховної Ради, фактично забув про проблеми регіону, і в той же час, за словами присутніх, наростив власний капітал практично на всьому.

 
«На прохання мешканців не виставляти свою кандидатуру на майбутніх виборах, нардеп зазначив, що піде самовисуванцем, запропонувавши виборцям віддати свої голоси його опонентам, якщо кандидатура Гержова їх не влаштовує», - йдеться в повідомленні.

 
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Гержов сам вже заявив про свій намір балотуватися в нардепи.

Як повідомлялося, на Херсонщині працівники заводу перешкоджають своєму колишньому директору балотуватись до Ради.