Міжнародних лідерів та світову громадськість закликають переглянути політику щодо російсько-українського конфлікту

1-12_smallІніціативна група «Першого грудня» закликає міжнародних лідерів та світову громадськість переглянути свою дотеперішню політику щодо російсько-українського конфлікту

Про це йдеться у зверненні Ініціативної групи «Першого грудня» до міжнародних лідерів та світової громадськості

В ньому говориться, що Росія розгорнула проти України війну.Ця агресія є масштабною, довгостроковою і далекосяжною.Кремль здійснив замах на всі без винятку фундаментальні принципи міжнародних відносин, цінності та норми співжиття незалежних держав у Європі.

«Розпочато злам світоустрою, що здатен принести катастрофічні наслідки для всієї цивілізації.Агресія виношувалася давно, кожен з нас бачив її появу, але не хотів повірити в таку жорстоку і немислиму реальність.Росія не хоче прийняти свободи і незалежності України, рівно ж, як суверенності будь-якого сусіднього народу. Смертельна жага відновити колишню імперію опанувала цю країну», - говориться у зверненні.

Інформаційна війна проти України набрала безпрецедентних масштабів і перетворилася на індустрію облуди в усьому світі. У своїй пропаганді правлячий режим позиціонує Росію як жертву всесвітньої змови, очолюваної США.

«В умовах такого масованого пропагандистського дурману в російському суспільстві розквітли давні хвороби шовінізму, ксенофобії та страху перед зовнішнім світом.Крок за кроком із вражаючою точністю повторюється історія Третього Рейху. Ми зобов’язані і здатні зупинити агресора. Це не локальна війна, від якої світ може відгородитися», - йдеться у зверненні.

Ключем до безпеки кожної окремо взятої європейської країни є не страусине «непомічання» загрози чи сепаратні домовленості з агресором, а солідарне обстоювання цінностей і принципів, що лежать в основі європейської цивілізації. Немає тривалої безпеки, здобутої коштом цінностей.

Путінський режим змушує увесь світ іти на жертви. Проте не заради України сучасний німець, француз чи іспанець має жертвувати своїм добробутом і спокоєм. На кону стоять основоположні засади європейської культури, і краще заплатити меншу ціну сьогодні, ніж більшу – завтра.

Найголовнішою спонукою продовжувати агресію для путінського режиму є не міфічні «злочини» української влади, а перманентний відступ Заходу перед щораз нахабнішими діями злочинного політичного режиму Росії.

Агресор має зрозуміти, що він перейшов межу допустимого і світ не спасує перед грубою силою.

«Ми вдячні світові за солідарність і допомогу. Ущент зруйнована й позбавлена шансів Україна – це перемога Путіна. Солідарно захищена й успішно реформована демократична Україна – це перемога європейської культури.Не нам визначати, якої конкретно допомоги сьогодні потребує Україна, – це прерогатива її Уряду. Проте ми просимо наших закордонних партнерів зауважити, що кожне їхнє твердження про «неможливість застосування воєнної сили» призводить до чергового спалаху мілітарної агресії з боку Росії», - говориться в повідомленні.

Кожен черговий «мирний» діалог з агресором обертається для України новими трагедіями на полі бою. Війну можна назвати «гібридною», але смерті людські – ні. Всеосяжна і жорстка ізоляція цього злочинного режиму – найнагальніше завдання, яке слід здійснити, аби вберегти людство від повторення трагедії Другої світової.

«Путін зруйнував душу своєї країни. Він перетворив свій народ на пострах світу. Він розпочав смертельний наступ на нас усіх.Цим він спотворив другу декаду ХХІ століття, але задати параметри майбутнього йому не під силу. Ми віримо: це може зробити консолідована євроатлантична співдружність, яка відродить і захистить визначальні цінності своєї культури», - підкреслюється у зверненні.