Гриценко оприлюднив список «спонсорів» своєї партії

Фото espreso.tv

Фото espreso.tv

«Громадянська позиція» Анатолія Гриценка першою оприлюднила для руху ЧЕСНО «спонсорів» виборчої застави, пообіцяла оприлюднити декларації та автобіографії кандидатів під час виборів та показати суспільству за чиї кошти проводить виборчу кампанію.

Як уточнює «Українська правда», спонсорами застави виявилися колишній замглави Секретаріату президента Ігор Пукшин, депутат Ради, колишній член фракції "Батьківщина" Олег Канівець, діючий депутат від цієї партії Леонід Макул, вінничанин Олексій Гаврилов (про якого відомо лише те, це – не вінницький регіонал, а лиш його однофамілець) та бізнесмен Петро Ландяк.

На зустрічі з представниками ЧЕСНО Анатолій Гриценко показав майнові декларації кандидатів, які партія оприлюднить у найближчі 2 тижні.

«Варто зазначити, що чинне законодавство не вимагає під час дострокових парламентських виборах публікувати майнові декларації претендентів до парламенту. Однак громадськість наполягає, що ця інформація має бути доступна виборцям», - говориться в повідомленні руху ЧЕСНО.

Серед іншого, лідер «Громадянської позиції» зобов’язався оприлюднити автобіографії всіх кандидатів від своєї політичної сили. Також з моменту реєстрації виборчого фонду партія планує оприлюднювати на власному сайті прізвища людей, які зроблять внесок на передвиборчу кампанію партії, загальну суму надходжень до фонду та перелік витрат.

Як повідомлялося на сайті «Ні корупції», 3 вересня, на парламентському комітеті з питань державного будівництва не змогли розглянути законопроект щодо прозорості фінансування політичних партій та передвиборчої агітації