На Херсонщині працівники заводу перешкоджають своєму колишньому директору балотуватись до Ради

Фото: Типичный Херсон

Фото: Типичный Херсон

Трудовий колектив ТОВ «Енерджі Продакт» (м. Нова Каховка Херсонської області) закликав політичні партії України не допустити до виборів у Верховну Раду свого земляка, колишньому генеральному директора Іван Вінник.


Про це повідомляє «ПреступностиНЕТ» з посиланням на видання «Типичный Херсон»


«У трудового колективу підприємства немає ніяких сумнів у тому, що посада депутата ВР необхідна цій людині, щоб уникнути відповідальності за правопорушення, які він скоював упродовж тривалого часу», - значиться в зверненні.

 
Як відзначає видання, в 2007 році Винник очолював підприємство «Завод будівельних матеріалів № 1» (пізніше - ТОВ «Енерджі Продакт»).

 
За час його керування підприємством з'явилася величезна кредиторська заборгованість; завод опинився на межі фактичного банкрутства; робочі систематично не отримували заробітну плату. Таким чином, рішенням Новокаховської міської суду Херсонської області від 24.03.2014 року, з Винника стягнули понад 335 млн. грн. його заборгованості перед заводом по кредиту, який він незаконно отримав, будучи керівником заводу.

 
Крім того, виходячи з тексту звернення, за Винником значаться й інші фінансові та аморальні «подвиги».

 
«Сподіваємося, що завдяки вашому втручанню і детальному вивченню особистості кандидата в народні депутати України Івана Винника, ми зможемо перешкодити йому отримати владу як імунітет від правоохоронних органів», - наполягають новокаховські робітники.

 
Під листом поставили свої підписи 199 співробітників підприємства.