До Дніпропетровська привезли 15 звільнених із полону солдат

acebook.com/Mefistoff Із полону терористів звільнили 15 українських військових

Facebook.com/Mefistoff Із полону терористів звільнили 15 українських військових

У неділю до Дніпропетровська із Донецька пізно вночі привезли 15 звільнених з полону українських солдат: двоє з них поранені.

Як повідомляє ТСН, серед звільнених - семеро військовослужбовців з 51-ї бригади, один - з 93-ї бригади, шестеро - з 40-о батальйону територіальної оборони та один з батальйону "Світязь".

Рідні та близькі зустрічали звільнених із полону бійців. Деякі зізнаються, що не знали про долю свої чоловіків, деякі вважалися зниклими безвісти.

Двох поранених бійців відразу відправили до лікарні. Іншим звільненим чоловікам необхідна медична та психологічна допомога буде надана згодом. Воїни розповіли, що у полоні до них ставилися нормально, але було дуже важко морально.

Звільненням військовополонених займалися народна артистка України Руслана Лижичко і парламентер з обміну полоненими Володимир Рубан.

Саме вони привезли солдат до Дніпропетровська.

Нагадаємо, на Донбасі третю добу триває перемир'я, про яке домовилися в п'ятницю на зустрічі в Мінську. Мирний план передбачає припинення вогню, хоча повного бойового затишшя поки немає.