Заступник міністра охорони здоров’я «ЛНР» перебуває в Києві (ДОКУМЕНТ)

Павло Малиш, фото з сайту Луганської облради

Павло Малиш, фото з сайту Луганської облради

Заступник міністра охорони здоров'я самопроголошеної  та невизнаної «ЛНР», депутат Луганської облради від Партії регіонів  Павло Малиш зараз перебуває в Києві.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав луганчанин Ігор Звєрєв.

Він також нагадав, що раніше Малиш працював директором департаменту охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації

«Повертаючись до питання про Малиша П.М., який зараз перебуває в Києві, і за деякою інформацією, непогано себе почуває. Нижче я викладаю наказ Міністерства охорони здоров'я ЛНР від 10 червня 2014 року, підписаний міністром охорони здоров'я ЛНР Бабасіньяном. Цей наказ свого часу був розісланий всім головним лікарям Луганській області. Прошу звернути увагу, на останній сторінці наказу на пункт 5 - контроль за ознайомлення з даним наказом головлікарів лікувальних установ покласти на заступника міністра охорони здоров'я ЛНР Малиша П.М.», - написав Звєрєв.

«Малиш - був заступником міністра охорони здоров'я ЛНР, тим самим він визнав цю організацію. А зараз він спокійно сидить у Києві. Звертаюся до всіх, хто може використовувати цю інформацію, або донести її до потрібних людей і органів - зробити це.  Не можна залишати таких людей безкарними.  Хто б їх не кришував», - додав луганчанин.

1

2