На Луганщині голову району, який прогнав «ЛНРівців», звинувачують у корупції

Олексій Борзило

Олексій Борзило

В Сватово (Луганська область) розпочався суд над головою місцевої райдержадміністрації Олексієм Борзило. Його звинувачують у корупції

Про це повідомляє НТН

Чиновник очолює фермерське господарство. Закон це забороняє. Якщо вина чиновника буде доведено, йому доведеться піти з посади.

Як з'ясувалося, Олексій Борзило після революції  перетворився з фермера в керівника райдержадміністрації. Він взявся активно облаштовувати блокпости і фактично не пустив представників ЛНР в Сватівський район.

Однак селяни з його рідної Гончарівки страждають від свавілля Борзило. Місцевий житель Олег розповідає - зараз в селі активно обговорюють останню витівку земляка.

 «Глава Сватівської райдержадміністрації Борзило прибув до свого магазину в Гончарівці з автоматом. Там сиділи люди, відпочивали. Почалася перепалка між пенсіонерами і Борзило. Одному з пенсіонерів він погрожував автоматом. Сказав, що розстріляє. На що той встав і сказав: стріляй, подивимося, що буде далі », - каже свідок Олег Паталаха.

Олексій Борзило каже, що автомат у нього є - зареєстрований. Подія спростовує.

За даним фактом селяни вже написали заяву в прокуратуру. Разом з тим, до місцевого суду міліція передала іншу справу щодо скандального голови адміністрації. Правоохоронці звинувачують Олексія Борзило в корупції, тому що новоспечений чиновник активно займається своїм фермерським господарством, а державну службу використовує як козир.

 «Ми на нього склали протокол про корупцію. А в цілому там законність потрібно відновлювати дуже серйозно. Вони звикли, що можна робити що хочеш. Що це їх місто. Тому будемо розбиратися », - коментує керівник УМВС України в Луганській області Анатолій Науменко.

Перше судове засідання закінчилося тривалим перервою. Якщо вдасться довести провину чиновника, йому загрожує штраф і звільнення з роботи. А також - тривалий заборона обіймати державні посади.