Бійці «Прикарпаття» вимагають, щоб з них зняли звинувачення у дезертирстві

Фото Віталія Комара з Української правди

Фото Віталія Комара з Української правди

Сьогодні, 5 вересня, під стінами Івано-Франківської ОДА зібралися військовослужбовці 5 батальйону територіальної оборони «Прикарпаття», які нещодавно повернулись із зони АТО. Люди вимагають, аби з них зняли звинувачення у дезертирстві.

Про це повідомляє IA ZIK.

Також відомо, що у приміщенні ОДА відбуваються перемовини з представниками Південного оперативного командування МОУ. Про що саме говорять наразі не відомо.

Як уже повідомлялося, командира 5 батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» Віталія Комара заарештували в Одесі. Туди його викликала військова прокуратура Південного регіону України.

Прикарпатці вже зібрали необхідних 300 тисяч гривень, аби військового відпустили під заставу.

Нагадаємо, військовий генпрокурор Анатолій Матіос розповів про можливі причини дезертирства батальйону «Прикарпаття». За його словами у процесі розслідування з’ясувалося, що один з командирів роти взяв на себе роль командира батальйону, який самоусунувся від командування, і наполіг на поверненні додому. Ним виявилася людина, яка закінчила військове училище в Росії, брала участь в Чеченській і Абхазькій війнах на боці Росії. З 1995 р. жив в Україні, одружився, має дітей, а коли почався конфлікт, пішов добровольцем в цей батальйон.