В Київраді через земельні питання ледь не сталася бійка

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

На сесії Київради виникла конфліктна ситуація між столичним мером Віталієм Кличком і депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка Ігорем Мосійчуком.

Мосійчук і Кличко почали сперечатися через внесення до порядку денного засідання Київради земельних питань, - повідомляє УНІАН.

Словесна перепалка виникла відразу після того, як був затверджений в цілому порядок денний засідання Київради і стало зрозуміло, що земельні питання будуть розглядатися.

Кличко змушений був оголосити перерву, під час якого між ним та депутатом ледь не сталося зіткнення, але завдяки присутнім цього вдалося уникнути.

Депутати встали стіною між Кличком і Мосійчуком, який вимагав зняти із розгляду всі питання про виділення земельних ділянок, на яких планується нове будівництво.

Він зазначав, що громадського обговорення відповідних рішень не було, а також стверджував, що ці земельні ділянки виділяються згідно із Генпланом, який розроблявся командами "Черновецького-Попова", і навряд чи це відповідає інтересам київської громади.

В той же час Кличко зазначив, що не потрібно піаритися на важливих для міста питань. Він запевнив, що всі питання, винесені на сесію сьогодні, пройшли відповідні узгодження в профільних комісіях Київради.

Він також підкреслив, що кияни чекають плідної роботи Київради, а не дешевого піару. За словами Кличка, те, що Мосійчук прийшов на сесію у формі бійця Національної гвардії, не дає йому права піаритися.

У відповідь депутат схопився із місця і з погрозою фізичної сили і нецензурною лайкою кинувся до Кличка. Депутати стримали Мосійчука.

Перерва в засіданні тривав кілька хвилин. Після цього Кличко продовжив засідання, попередивши Мосійчука, що він має право при повторенні такої ситуації позбавити його слова.