Єгор Соболєв пропонує перенести голосування за закон про люстрацію на 16 вересня

Фото: Обозреваатель

Фото: Обозреваатель

Голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв пропоную домагатися перенесення голосування за закон "Про очищення влади"на 16 вересня.

Про це він написав на своєму блозі на «Українській правді»

За його словами, причини дві.

«По-перше, завтра засідання буде закритим. Парламент буде заслуховувати керівників силових відомств про хід війни. Це різко знижує наші шанси проконтролювати поведінку депутатів під час голосування.По-друге, сьогодні парламентський комітет з державного будівництва саботував розгляд поправок до нашого закону. А це – обов'язкова умова для винесення будь-якого закону на остаточне ухвалення. І порушення її збільшить ризик подальшого скасування закону "Про очищення влади" Конституційним судом», - вважає Єгор Соболєв.

Він додав, що спікер Ради Олександр Турчинов передав, що готовий запропонувати депутатам голосувати.

««Олександре Валентиновичу, дуже дякуємо, але краще зробіть це наступного засідання 16 вересня.По-перше, тоді засідання буде відкритим.По-друге, спливе двотижневий термін, коли комітет з державного будівництва має розглянути поправки до закону. Навіть якщо комітет це далі саботуватиме, закон "Про очищення влади" можна буде ухвалювати без будь-яких порушень.По-третє, 16 вересня парламент планує голосувати за угоду з Євросоюзом. Буде вкрай символічно і надихаюче, якщо дві ключових вимоги Євромайдану узаконять в один день», - написав Єгор Соболєв.

Нагадаємо, що сьогодні о 9 ранку активісти збираються прийти під Верховну Раду, щоб «вирвати» у політичних представників закон "Про очищення влади".

люстрація