До кінця тижня киянам обіцяють повернути гарячу воду

Фото ТСН

Фото ТСН

До кінця поточного тижня близько 80% будинків у Києві будуть забезпечені гарячою водою.   

Про це в ефірі ТРК "Київ" заявив заступник голови Київської адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє сайт мерії, Українська правда. Київ 

"У столиці розпочато процес розблокування котелень із метою поступового повернення населенню гарячого водопостачання. Буквально за лічені дні у більшості об’єктів міської інфраструктури буде відновлено гаряче водопостачання", – сказав чиновник.

За його словами, влада відпрацьовує всі доступні шляхи, які дозволять забезпечити киян належним тепло- та водопостачанням, навіть в умовах обмеженого газового ліміту.

"У цьому контексті під особливим контролем буде діяльність житло-експлуатуючих організацій у частині енергозбереження", - наголосив Пантелеєв.

Він пояснив, що йдеться про заходи, які не потребують великих капіталовкладень, але допоможуть економити тепло. Це зокрема, утеплення вікон і дверей у під’їздах, укріплення трубопроводів, ремонт покрівель і горищ тощо.

Як відомо, 14 липня "Нафтогаз" дав доручення відключити від газопостачання ПАТ "Київенерго" і низку інших підприємств теплокомуненерго. Таке рішення було прийнято через припинення газопостачання з Росії. Поставки газу з Російської Федерації припинилися з 16 червня.

Після цього у Києві почали відключати гарячу воду, з метою економії газу для обігріву квартир взимку.

29 липня мер Києва Віталій Кличко заявив, що опалювальний сезон у столиці буде складним. Зокрема, температуру у будинках доведеться понизити на кілька градусів.

Також мер попередив киян, що доведеться економити не лише газ, а й електроенергію.

3 вересня "Київенерго" попередила, що може обмежити електропостачання столичним жителям і закликала киян економити світло.