В центрі Києві знайшли 15 занедбаних земельних ділянок, які можуть забрати і переділити

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

Шевченківська РДА підготувала перелік ділянок на своїй території, які було передано під забудову, але вони так і залишаються роками у занедбаному стані. Відповідний лист на ім’я мера Києва Віталія Кличка оприлюднено на сайті КМДА.

Список підготовано на виконання доручення заступника мера Михайла Костюка, пишуть «Наші гроші»

До списку ввійшли 15 з близько 200 земельних ділянок, наданих Київрадою під будівництво капітальних споруд. Нині стан цих ділянок «є вкрай незадовільним і потребує нагального втручання з боку міської влади».

Перетин вулиць Обсерваторної і Воровського. Ділянку передано інституту урології МОЗ, будівництво не ведеться з 1989 р.

Воровського, 17. ТОВ «Ферро» отримало ділянку у 2010 році в оренду на 15 років під будівництво ринку. Встановлено огорожу, будівництво не ведеться.

Студентська, 16/11. ТОВ «КийБудІнвест» з 2003 року не будує запланований офісно-житловий центр, на ділянці залишились аварійні конструкції нежитлового будинку.

О.Теліги, 25а. ТОВ «Алімпекс-Мертінгер» у 2005 році отримало ділянку в оренду на п’ять років для зведення житлового будинку, однак будівництво не ведеться.

Коперніка, 25. ТОВ «Сантана» встановило огорожу, ділянка занедбана.

П.Майбороди, 32. Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова припинив будівництво у 1995 році, готовність об’єкта – 70%.

Михайлівська, 10. Інститут хімії поверхні НАНУ з 2003 року не використав ділянку, призначену для реконструкції з приведенням до первинного вигляду будівель інституту.

Михайлівська, 12. ТОВ «Нерухомість столиці» з 2008 р. розібрало внутрішні конструкції існуючого будинку, але будівництво нового будинку з відтворенням фасаду у первісних архітектурних формах не ведеться.

Мельникова, 85. ТОВ «Глобус плюс» з 2007 року вирило котлован під будівництво торгово-офісного центру, роботи більше не ведуться.

Пров. Татарський, 2. ТОВ «Акро капітал» встановило огорожу, роботи не ведуться.

Артема, 52а, 52б. ТОВ «Лотос-лтд» призупинило будівництво у 2008 році.

Ярославів вал, 40. Будівництво навчальних аудиторій, театру-студії та офісно-житлового комплексу розпочато у 1985 році, з 1995 року державне фінансування припинено. У 2004 році інвестором визнано ТОВ «Коніка». Будівництво залишається замороженим, охорона відсутня.

Софійська, 20/21. ТОВ «Курдонер» з 2008 року не веде роботи по занедбаній будівлі.

Багговутівська, 37/6. КП «Київжитлоспецексплуатація» орендувало до 2025 року діляку для будівництво готельно-спортивного центру.

Отто Шмідта, 34/42. ЗАТ «Будівельно-інжинірнгова компанія «БІК» не веде будеівницьво, оскільки майно арештовано по справі «Еліт-центр».