В «ЛНР» погрожують забирати квартири біженців

Фото: Citynews

Фото: Citynews

Бойовики погрожують луганчанам конфіскацією житла, намагаються повернути людей в місто, щоб "мобілізувати" їх в свої ряди і створити видимість налагодження мирного життя,пише Gazeta.ua.

Виявляти залишені квартири та приватні будинки будуть спеціально визначені групи бойовиків шляхом особистого обходу.

Зокрема, терористи поширюють серед містян інформацію про початок з 11 вересня націоналізації нерухомого майна жителів міста, які виїхали за межі Луганської області.

За інформацією Радбезу, виявляти залишені квартири та приватні будинки будуть спеціально визначені групи шляхом особистого обходу,

"Російські найманці перейшли від мародерства і грабежів до спроб конфіскувати у мирних жителів нерухоме майно. Такі дії свідчать про спробу представників незаконних збройних формувань повернути в Луганськ якнайбільше жителів для того, щоб надалі змусити їх стати в ряди терористичної організації "ЛНР", примусового виконання громадських робіт, а також створення видимості "налагодження мирного життя" в обласному центрі для організації відповідної пропагандистської "картинки" в залучених російських ЗМІ. Попереджаємо про цю провокацію, і нагадаємо, що з цього приводу можна звертатися до Міністерства внутрішніх справ України на номери колл-центра МВС: (044) 254-91-02 і 0-800-50-02-02", - йдеться у повідомленні.