Губернатор не выключає, що колишні місцеві кримінальні еліти можуть залишитися при владі на Луганщині

Фото: Донбас. Коментарі

Фото: Донбас. Коментарі

Протягом трьох останніх місяців жоден народний депутат не допоміг Луганщині.

Про це в інтерв'ю "Українському тижню" заявила голова Луганської ОДА Ірина Веригіна.

"Жоден народний депутат нічим не допоміг. Протягом трьох місяців ніхто нічого не зробив для Луганщини. Валерій Мошенський, який закріплений за Красним Лучем, за Перевальським районом, нині їздить агітує за себе по Біловодську, Марківкою, Новопсковом. Чому він не агітує за Красний Луч і чому нічого не робить для визволення Красного Луча, не розумію", - розповіла Веригіна.

"Вони зараз уже всі включилися в передвиборчу кампанію, і багатьом народним депутатам, можна сказати, начхати на те, що відбувається на Луганщині", - переконана голова ОДА.

Вона також не виключає, що колишні місцеві кримінальні еліти можуть залишитися при владі і ситуація в регіоні залишиться незмінною.

"Щоб такого не сталося, має бути об’єднання луганчан-патріотів. Зараз збирається молодь, приїжджає. Намагаємося змінити кадри в облдержадміністрації, хоча це дуже складно, бо є закон про держслужбу. Потрібно, щоб запрацювала обласна рада. А для цього ми повинні провести вибори, бо зараз вона непрацездатна. Та й підтримувала саме сепаратистів. На мою думку, її треба розпустити", - заявила Веригіна.

"Я вважаю, що народні депутати від Луганщини мають вболівати за неї. Ми бачимо, що з усіх парламентаріїв, які були обрані в регіоні, ніхто не виказав своєї відкритої позиції та підтримки області. Вони десь роз’їхалися, десь ховаються, зараз тихенько приїжджають. Знаю, що в ці дні був тут Горохов. Це людина, яка в Держдумі закликала російських найманців прийти на територію України. Мені відомо, що інколи з’являються й інші народні обранці. Взагалі не розумію, чому вони досі є народними депутатами, а не сидять за ґратами. Кожен повинен відповідати за те, що робить: і Єфремов, і Горохов, і Медяник", - наголосила вона.