Депутат Київради облилась водою і передала чергу Кличку і Ахметову (ФОТО)

a93067a-yanchenko1Депутат Київради Галина Янченко підтримала українську версію всесвітнього флешмобу "Ice Bucket Chalange" і вилила на себе відро крижаної води просто на сходах мерії.

Після цього вона кинула виклик меру Києва Віталію Кличку, бізнесмену Рінату Ахметову та гендиректору "Київенерго" Олександру Фоменку.

Тепер за правилами флешмобу ці троє мають облитися крижаною водою, або перерахувати кошти у фонд "Таблеточки" – благодійний фонд допомоги дітям, хворим на рак крові.

Янченко прийняла виклик і облилась крижаною водою

"Я роблю це не просто в рамках благодійності, а як виявив солідарності з тисячами київський сімей, які цього літа опинились без гарячої води. Раніше відро крижаної води було дійсно викликом, але сьогодні це щоденна реальність для десятків тисяч киян. Тому я обливаюсь холодною водою і кидаю виклик трьом людям, які спричинили колапс з гарячим водопостачанням в Києві", - написала Янченко у Facebook.

Депутат передала чергу Кличку, Фоменку і Ахметову. І навіть підготувала відра для них. Фото з Facebook Янченко

"Троє названих мною панів повинні облитись крижаною водою, щоб відчути себе простими киянами, а також негайно зробити все для відновлення гарячого водопостачання в Києві. Інакше вимагаю у них визнати свою неспроможність, некомпетентність і байдужість до проблем киян", - відзначила Янченко

Депутат додала, що попри те, що облилась водою, гроші Таблеточкам перерахує також.

Як відомо, благодійний флешмоб – Ice Bucket Challenge (випробування відром крижаної води) старував закордоном і має на меті допомогти хворим аміотрофічним склерозом. Суть акції полягає в тому, що люди обливаються холодною водою і викладають відео цього в інтернет.

За правилами флешмоба учасник, який вже вилив на себе відро крижаної води, може "кинути виклик" трьом людям, які повинні будуть впродовж 24 годин зробити те ж саме.

Якщо той, кому кинули виклик, відмовиться обливатися, він повинен внести 100 або більше доларів на рахунок однієї з благодійних організацій. В Україні люди допомагають Фонду Таблеточки. Переказати кошти можуть і ті, хто водою облився.

До проекту долучився найбагатший чоловік у світі Білл Гейтс, засновник Facebook Марк Цукерберг та інші. Американський актор Він Дизель кинув виклик президенту Росії Володимиру Путіну. Щоправда, той проігнорував акцію.

Також "виклик" отримала і перша леді України Марина Порошенко. 

Українська правда. Київ