За тиждень з вулиць Києва прибрали понад 50 незаконних МАФів

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

У Києві триває боротьба з незаконно встановленими тимчасовими спорудами.

Як повідомляється на сайті КМДА, протягом минулого тижня з вулиць міста відповідальні служби прибрали понад 50 незаконних МАФів.

Так, роботи з демонтажу тимчасових споруд проводилися в 20-метровій зоні від входів/виходів зі станцій метрополітену «Видубичі», «Теремки» та «Нивки».

Продовжується робота з очищення парків та скверів Києва від незаконних сезонних тимчасових споруд, які не тільки спотворюють вигляд паркових зон, а й наносять значної шкоди зеленим насадженням.

Зокрема, працівники КП «Київблагоустрій» звільнили від сезонних тимчасових споруд парк Партизанської Слави. Так само, демонтажні роботи проводилися в Хрещатому парку та парку ім. Тараса Шевченка. Очищено від МАФів зелені зони на просп. Генерала Ватутіна, 11 (Деснянський район), Кільцевій дорозі (навпроти будинку на вул. Зодчих, 80) (Святошинський район), вул. О. Довженка, 16-Б (Шевченківський район).

Крім того, протягом тижня від незаконних тимчасових споруд звільнено тротуари на вул. Либідській, 1 (Голосіївський район), вул. Прирічній, 5 та 5-А (Оболонський район), вул. М. Грушевського, 4 (Печерський район), просп. Правди, 100 та просп. Свободи, 15/1 (Подільський район), вул. Златоустівській, 2/4, Львівській площі, 8, вул. Оранжерейній, 3, просп. Перемоги, 33/1, 94 та 94/1, вул. І. Франка на розі Хмельницького, вул. Щербакова, 2 та 49 (Шевченківський район).

Також, КП «Київблагоустрій» закінчено демонтажні роботи на Хрещатику та Оболонській набережній.