Під АП вимагають замінити керівництво АТО з Міноборони

administracia-presidentaСьогодні, 28 серпня, до Адміністрації Президента прийшли деякі учасники акції протесту, що відбувається під стінами Міністерства оборони, вимагаючи надати термінову допомогу воякам у зоні АТО.

Свідком події був репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

Кілька сотень людей зібрались біля будівлі Адміністрації Президента о 15:00. Протестувальники вимагали від влади запровадити військовий стан у Донецькій та Луганській областях, замінити некомпетентне керівництво антитерористичної операції з Міноборони і Генштабу, надати допомогу заблокованим у «котлі» під Іловайськом воякам. Ще однією вимогою було озброєння добровольчих батальйонів на рівні із регулярними підрозділами Збройних сил.

«Багатьом батальйонам не вистачає боєприпасів, гранат, снарядів, гранатометів. Ми повинні ставити це питання, бо це не проблема одного батальйону», – заявив громадський активіст Ігор Мазур.

Наразі зі своїх вимог мітингарі виключили імпічмент Петра Порошенка і звільнення міністра оборони Валерія Гелетея. За їхніми словами, ці високопосадовці ще не втратили довіру людей.

Учасники акції сформували ініціативну групу, яку відрядили на позачергове засідання Ради нацбезпеки і оборони України, аби передати свої вимоги керівництву держави.

Нагадаємо, вчора увечері близько тисячі людей пікетували Адміністрацію Президента  і вимагали вислати підкріплення бійцям, які майже тиждень перебувають в оточенні під Іловайськом. Тоді глава держави Петро Порошенко зустрівся з ініціативною групою мітингувальників. Але за ніч допомога до бійців не дійшла.