В Київраді хочуть, щоб Кличко нарешті розповів про підготовку до зими

Ігор Луценко. Фото: svidomo.org

Ігор Луценко. Фото: svidomo.org

Вчора, 26 серпня, на засіданні президії Київради пролунала пропозиція депутата Київраді з фракції "Громадянська позиція" Романа Головні включити у порядок денний наступної сесії Київради звіт міського голови про підготовку до зими.

Про це у своєму блозі на «Українській правді» написав депутат Київської міськради Ігор Луценко.

"Вам шашечки или ехать?" – відреагували представники блоку Кличка.У сенсі – визначайтеся, чи ви хочете Кличка послухать, чи дізнатися про стан підготовки до опалювального сезону.Або – або», написав Луценко.

Він також відзначив, ще депутат Володимир Дмитрович Бондаренко на минулій сесії збирався задати декілька питань Кличку по підготовці до зими, і збирався озвучити декілька термінових пропозицій.

«Якщо у серпні не почали переобладнувати газові котли так, щоб вони і на мазуті працювали, у багатьох районах Києва не буде тепла. Навіть якщо ми матимемо достатньо мазуту. Зараз от-от почнеться вересень. Ми вже запізнюємося.Кличко на сесію не з'явився», - написав активіст.

«Нам запропонували, щоб замість Кличка виступили директори департаментів. Дуже двино.Питання підготовки до опалювального сезону – що може бути важливішим? Чому іще має приділяти максимум свого часу, уваги, енергії міський голова? В чому, як не в цьому, має найкраще за інші теми розбиратися Кличко зараз?На жаль, Кличко не допомагає фронту так, як допомагає Коломойський. На щастя, гаряче дихання фронту не чути у сонній столиці. Тим не менш, проблеми від цього не щезають. Опалювальний сезон зараз – київське питання номер один», - додав Луценко.