Прокуратуру Львівщини пікетували через трамвайну аферу

Фото: ZIK

Фото: ZIK

У середу, 27 серпня, біля прокуратури Львівщини відбувся пікет – активісти прийшли висловити невдоволення прокурорською бездіяльністю у справі закупівлі у 2007-2008 роках вживаних трамваїв з Німеччини, які коштували Львову занадто дорого.

Як пише ZIK, пікетувальники вимагали гарантувати, що трамвайних аферистів притягнуть до відповідальності. Прокурор Львівщини пообіцяв розібратись з цією справою – забезпечити її належне розслідування.

Організатори пікету – представники громадянської компанії «Платформа вільних людей» розмістили поблизу прокуратури шини, звели барикаду. Перед початком акції журналістів запросили на брифінг до прокурора Львівської області Миколи Гошовського.

Як пояснив Гошовський, у заявці на проведення сьогоднішнього пікету зазначалось, що його організатори планують зустріч із прокурором, відтак, він вирішив спершу запросити усіх до себе.

«Я не розумію тих дій, які сьогодні відбуваються біля прокуратури. Зокрема, учора в ЛМР надійшла заявка від громадянської компанії «Платформа вільних людей», у якій сказано, що завдання цього масового заходу – оприлюднення офіційної заяви з приводу громадського невдоволення бездіяльністю прокуратури, що стосується кримінального провадження стосовно закупівлі вживаних трамвайних вагонів для Львова ще у 2007-2008 роках, а також зустріч учасників заходу з прокурором області. Я намагався вияснити у колег, чи звертався хтось від цієї громадянської компанії у прокуратуру. Але таких звернень не було», – зазначив Микола Гошовський.

«Як прокурор області, я готовий приймати хоч кожен день керівників ГО. А коли треба – то й два рази на день, якщо є інформація, яка допоможе спільній справі у боротьбі з корупцією, зловживаннями на теренах Львівщини. Я завжди відкритий для зустрічей і дискусій», – запевнив прокурор, зауваживши, що на зустріч із ним організатори пікету не прийшли.

«Щодо піднятого питання, то наразі я з’ясував наступне. У 2007-2008 роках ЛКП «Львівелектротранс» було здійснено закупівлю вживаних 21 трамваїв. У 2009 році проведена ревізія виявила порушення при цій закупівлі. Питання зводилось до того, що були неповністю виконані умови договору, бо трамваї після поставки доукомплектовувалися і на це було витрачено близько 600 тис. грн», – повідомив Микола Гошовський.

Він нагадав, що вживані трамваї закуповувалися у двох німецьких фірм, які належать до комунальної сфери. Закупівля проходила у два етапи.

«Порушення, встановлені ревізією, а пізніше слідством, полягали в тому, що до закупівлі цих трамваїв мало відношення ТзОВ «Сармат», керівником і власником якого був Андрій Федоренко. Коли відбувалася перша закупівля вагонів, він був керівником цієї фірми, а під час другої – вже директором ЛКП «Львівелектротранс. З бюджету Львова на закупівлю трамваїв використали 10,5 млн грн», – зазначив прокурор.

З його слів, у 2009 році у цій справі було порушено кримінальне провадження, яке потім «тривалий час активно не розслідувалося», оскільки винні особи оскаржували порушення справи.

«Це оскарження тривало у судах до березня 2013 року. І вже 17 червня 2013 згадане провадження повернулось із суду в прокуратуру і було внесено до реєстру. Проводилось розслідування, призначена економічна експертиза щодо оцінки вартості трамваїв. І основна проблема у цьому провадженні – якраз в цій оцінці. За оцінкою експертів, один трамвай коштував 140 тис. грн, а реальна вартість, яку показала фірма, яка їх продавала, – 440 тис. грн. Тобто, вийшла різниця в ціні одного трамваю 300 тис. грн», – підкреслив Микола Гошовський.

Він додав: «Не можу відповідати за той період, коли я не був прокурором області, але до цього часу у цій справі чомусь не було зроблено міжнародного правового доручення у прокуратуру Німеччини, щоб з’ясувати, за якою ціною німецькі фірми продали трамвайні вагони. Зараз ми це доручення підготуємо, термін його виконання – від трьох до шести місяців».

Микола Гошовський пообіцяв, що прокуратура забезпечить належне розслідування згаданого провадження. Під кінець його виступу з’явився голова громадянської компанії «Платформа вільних людей» голова Любомир Пелих і запропонував прокурору «не сидіти в теплому місці з дорогими годинниками» і щось коментувати, а вийти до людей та вислухати їхні проблеми.

«З 2008 року прокуратура і судді, які утримуються за державні гроші, не можуть посадити аферистів», – заявив Любомир Пелих.

Прокурор області натомість запитав, чи звертався особисто Пелих до нього, на що той відповів: «У вас дуже сильна ротація відбувається. Я не вірю у цю неефективну систему розглядів заяв і скарг! А журналісти про авантюру Федоренка писали ще в 2008 році».

Голова громадянської компанії «Платформа вільних людей» наполягав, аби прокурор вийшов на вулицю – «до пікетувальників на прийом». Микола Гошовський назвав це «самопіаром молодого чоловіка», але, зрештою, вийшов.

«Чому Федоренко до цих пір не сидить у тюрмі? Коли ви його посадите?» – питав Любомир Пелих у прокурора вже на вулиці. Та серед пікетувальників з’явився сам Андрій Федоренко і вони переключились уже на нього.

«Чому звільнились за один день? Багатих покрівельників маєте, блат маєте? Обікрав громаду на 4 млн грн і ще сміється», – закидали Федоренку пікетувальники.

Сам Федоренко, попри те, що ледь не доходило до бійки, поводився спокійно і говорив про надуману справу. «Цей чоловік (він мав на увазі Пелиха, – ред.) використовує це в якихось своїх інтересах, це провокатор. Хлопці, включіть голови. Ця прокуратура п’ять років мене мордує», – відповідав екс-директор Львівелектротрансу.

Прокурор Микола Гошовський натомість повідомив, що доручив перевести розгляд трамвайної справи з району на рівень області і повторив, що незабаром буде зроблено міжнародне правове доручення, аби німці повідомили, за якою ціною продали у 2007-2008 роках трамвайні вагони.

«І тоді, Федоренко, стане ясно, чи ви щось заробили на вагонах чи ні. Ми розберемось», – наголосив прокурор.

Втім, у коментарі журналістам голова громадянської компанії «Платформа вільних людей» Любомир Пелих наголосив, що «звинувачує особисто прокурора і прокуратуру в непрофесійності».

«Нашими союзниками є ГО «Вартові закону». Чому ми переймаємось цим? Бо ми львів’яни. Сьогодні ми викликали прокурора до себе на прийом. Хочемо отримати гарантії, що трамвайних аферистів притягнуть до відповідальності. Тому сьогодні завдання прокуратури – довести цю справу до логічного завершення», – підсумував він, додавши,що якщо прокуратура не відреагує, вони вдаватимуться до подальших акцій протесту, зокрема, перекриватимуть магістральні шляхи, оголошуватимуть голодування тощо.

Прокурор Львівщини Микола Гошовський своєю чергою сказав: «Люди мають право на протест. Я не вживатиму ніяких заходів, якщо пікет буде законним. Нехай хоч до зими живуть тут. Але не варто перекривати рух і перешкоджати громадянам пересуватись. Якщо буде перекриття доріг, переходів, пошкодження клумб – міліція реагуватиме».

Нагадаємо, як писало IA ZIK, вузькоколійні трамваї чеського виробництва фірми TATRA, які закупив Львів у Німеччині, надходили двома партіями: у 2007 році і 2008 році. Загалом місто купило 21 трамвай, що, за словами чиновників, мали прослужити від 5 до 15 років. Ці ж чиновники не соромлячись називали цю оборудку супервигідною для міста. Однак підтвердженням того, що не все так чисто було з цією оборудкою, стала порушена прокуратурою Львівської області 1 квітня 2009 року кримінальна справа за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах службовими особами ЛКП «Львівелектротранс» та ТзОВ «С», вчиненого за попередньою змовою з невстановленими особами, за ознаками злочину, передбаченого ст. 191 ч. 5 Кримінального кодексу України. Тоді ЛКП «Львівелектротранс» очолював Андрій Федоренко, який завчасно 30 березня 2009 року звільнився. Перед повідомленням з прокуратури була ще інформація з КРУ у Львівській області, в якій було сказано, що це комунальне підприємство уклало угоди на поставку вживаних німецьких трамваїв із двома українськими фірмами. «Внаслідок такого посередництва вартість придбаних трамваїв зросла на 4,4 млн грн», йшлося у повідомленні КРУ.

Як дослідила тоді газета «Ратуша», упродовж 2007–2008 років із бюджету розвитку м. Львова ЛКП «Львівелектротранс» отримало 10 млн 550 тис. грн на закупівлю трамваїв. Переможцем торгів визнали ТзОВ «Сармат», яким керував засновник і директор Андрій Федоренко. З ним 5 жовтня 2007 року уклали договір постачання, а вже 21 грудня призначили директором ЛКП «Львівелектротранс». Через чотири дні Федоренка уклав із рідним «Сарматом» додаткову угоду до договору від 05.10.2007 року, відповідно до якої термін поставки змінив до 01.03.2008 року. До лютого 2008 року «Сармат» імпортував та реалізував «Львівелектротрансу» 11 вживаних трамвайних вагонів на суму 4992999 грн, яка надійшла передоплатою 2007 р. від ЛКП «Львівелектротранс» на банківський рахунок ТзОВ «Сармат».

У квітні 2008 р підприємство «Львівелектротранс» знов оголосило торги на закупівлю 11 вагонів. Договір поставки трамвайних вагонів на суму 4 млн 840 тис. грн примудрилися укласти із луцьким ТзОВ «Автоконцепт», якого на момент тендеру не існувало. У 2008 р. «Сармат» знов виступив імпортером 11 вживаних вагонів, продавши вагони своїм працівникам, які в липні–вересні 2008 року зареєструвалися приватними підприємцями. Своєю чергою ці приватні підприємці завищивши ціну на 180 тис. грн продали вагони ЛКП «Львівелектротранс». Вартість незаконно отриманих бюджетних коштів становила близько 2 млн грн.

Уже в липні 2009 року Галицький районний суд під головуванням судді М. Олексієнко вирішив «постанову про порушення кримінальної справи за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах службовими особами ЛКП «Львівелектротранс», ТзОВ «Сармат» вчиненого за попередньою змовою з невстановленими особами, за ознаками злочину передбаченого ч.5 ст. 191 ККУ скасувати». Однак, тоді прокуратура оскаржила це рішення суду.