На Закарпатті судитимуть податківця за отримання хабара від директора фірми

Фото: google.com.ua

Фото: google.com.ua

Прокуратура Закарпатської області завершила досудове розслідування та направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання посадовцем Мукачівської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області від директора одного з товариств хабар у розмірі 15 тис. грн.

Про це повідомляє ZIK з посиланнямна прес-службі прокуратури Закарпатської області.

На початку червня 2014 року в м. Мукачеві було затримано посадовця Мукачівської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області. Встановлено, що він одержав від директора одного з товариств неправомірну вигоду у розмірі 15 000 грн за непроведення в повному обсязі перевірки та невідображення у акті всіх допущених порушень вимог податкового законодавства.

Довідка.

Ч. 3 ст. 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.