Луганський завод переїхав у Чувашію, – ЗМІ РФ

Фото: vesti.ru

Фото: vesti.ru

Керівництво Луганського машинобудівного заводу вирішило перенести виробничі сили і обладнання у Чебоксари, столицю Чуваську республіку Російської Федерації.

"Прийняти непросте рішення про перенесення виробництва в Росію керівництву підприємства довелося після того, як цехи були практично повністю зруйновані в результаті артобстрілів", - повідомляє Insider з посиланням на Вести.

За даними видання, зараз знайдено відповідне приміщення, підключаються верстати, відремонтована їдальня. Повідомляють, що верстати заводу довелося вивозити з Луганська під кулями.

"Ми проїхали по Ростовській області, відвідали шість підприємств, але там дуже багато біженців. Тоді вирішено було їхати в центр Росії, в глибинку, тим більше, тут були знайомі", - розповідає технічний консультант заводу Микола Друзьєв.

"Ми очікували, що менше людей поїдуть, а поїхав весь основний склад, і нікого вмовляти не довелося", - говорить виконавчий директор підприємства Микита Друзьєв. За даними видання, до РФ переїхало 26 сімей робітників заводу.