Геращенко готовий зустрітись з Луценком та адвокатами у справі викрадення його та Вербицького

Фото з liga.net

Фото з liga.net

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко поширив посилання щодо заяви про «відмазування» замовників викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Геращенко пише на своїй сторінці у Фейсбук, що не читав цього обвинувального Акта, оскільки це не було в його компетенції, пише ZIK

«Але з огляду на те, що це питання перебуває в публічній площині і суспільство має знати правду про один із найрезонансніших злочинів Майдану, – пише він. – Я звертаюся до Ігоря Луценка, до його адвоката, до адвокатів рідних трагічно загиблого Юрія Вербицького – зробіть, будь ласка, письмовий документ, де будуть викладені конкретні зауваження до роботи слідства та прокуратури, котрі б стверджували обвинувальний акт проти підозрюваних у цьому жахливому злочині».

Також Геращенко просить Луценка все це опублікувати, а також подати свої зауваження до якості слідства і нагляду за слідством.

При цьому наголошує, що «так буде правильно і справедливо, бо звинувачуючи когось в халатному або злочинному відношенню до своїх обов’язків, то це потрібно підтвердити фактами».

«Крім того, я готовий зустрінеться з Ігорем Луценком, з яким ми добре знайомі, та з адвокатами рідних Юрія Вербицького, для того, щоб з документами в руках розібратися в цій важливій резонансній кримінальній справі», – завершує радник міністра.

Як відомо, Ігор Луценко розповсюдив заяви, викладену на сторінці у Фесбук, в якій він пише про судове засідання, щодо викрадення його та Юрія Вербицького під час Майдану.

У своїй заяві він наголошує, що в обвинуваченні фактично відсутні згадування про персони організаторів і замовників злочину.

«Ми будемо клопотати про повернення судом обвинувального акту в прокуратуру. В обвинуваченні фактично відсутні згадування про персони організаторів і замовників злочину. Тобто, виходить, на думку прокуратури викрадення, катування людей і вбивство одного з них – це щось на кшталт спонтанного акту…», – пише Луценко.

Й наголошує, що на жаль, «виглядає так, що слідство таким чином «відмазує» замовників», – завершує Луценко.