Аксьонов хоче забрати майно Коломойського

Сергій Аксьонов

Сергій Аксьонов

Влада окупованого Росією Криму має намір позбавити Ігоря Коломойського всього майна, що належить українському олігарху на території невизнаної республіки.

Про це заявив призначений Володимиром Путіним в.о. глави невизнаної республіки Крим Сергій Аксьонов, пише Інсайдер з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Завершується встановлений законодавством 90-денний термін прийому заяв від кримчан на виплату компенсації за вкладами в українських банках, пишуть Новости Крыма

"Моя позиція однозначна: кримчани повинні отримати всі кошти, які були заморожені на рахунках в українських банках. Їх вклади в "Приватбанку" будуть відшкодовуватися не тільки за рахунок продажу майна банку, але і за рахунок продажу кримських активів пана Коломойського та інших власників "Приватбанку", - сказав він.

За словами Аксьонова, всі об'єкти в Криму, які належать Коломойському, зараз перевіряє прокуратура. Фахівці розбираються, які кримські підприємства і санаторії є його власністю.

"Перші перевірки показали, що всі об'єкти були відняті в результаті сумнівних схем і позаправових судових рішень. Коломойський нічого в Криму не купував. Я вважаю, що стосовно пана Коломойського потрібно застосувати статтю кримінального кодексу "Сприяння терористичній діяльності" та націоналізувати все його майно на території Росії. Дочиста, "під нуль", - сказав Аксьонов.

Після припинення роботи на півострові українських банків, рахунки кримських клієнтів "Приватбанку" виявилися заморожені. Розблокувати рахунки банк відмовлявся навіть тим кримчанам, які покинули півострів і перебували на материковій Україні. Це призвело до акцій протесту, які регулярно проводили вкладники в Києві.