Ветерани МВС заявляють, що на Буковині міліція «кришує» валютників та контрабандистів

Фото payhome.com.ua

Фото payhome.com.ua

У Чернівецькій області міліція «кришує» валютників, контрабандистів спиртного та цигарок, лісівників та ігровий бізнес, вважають ветерани-міліціонери та громадські активісти.

 

Про це вони заявили на прес-конференції 21 серпня, інформує ІА ZIK.

Кандидатури на відповідальні посади в УМВС подаються без конкурсу, а деякі призначаються згори без врахування громадської думки, заявив генерал-майор міліції, колишній начальник УМВС Василь Василов.

Приміром, це стосується призначення начальником ДАІ львів’янина Володимира Семенини, який дискредитував себе не лише у Львові, а й Тернополі. Ветерани ДАІ виступили проти цієї кандидатури, однак Семенина різними способами продовжує «обробляти» громадських активістів.

«Кришують» його призначення як генерали, так і бандити. Приміром, один з керівників УБОЗу ратував за те, аби наш активіст підтримав кандидатуру Семенини взамін на посаду в ДАІ, – сказав В.Василов. – Є інформація про те, що нинішній керівник УМВС області представлений до присвоєння звання генерала. За які заслуги? Правоохоронні органи займаються незаконними діями. Так, міліція збирала метал нібито для бронювання автомобіля для потреб АТО, а СБУ трясла підприємців, аби ті здавали кошти буцімто для придбання снайперської гвинтівки за майже 150 тисяч гривень. Скільки зібрали, невідомо».

У прес-конференції взяди участь представники громадськості. Вони заявили, що міліція займається поборами, приміром, відповідні підрозділи зобов’язують певних ділків щомісяця здавати такі суми: ДАІ – 60 тисяч доларів, валютники – 25 тисяч «зелених», лісова галузь – 40 тисяч, ігровий бізнес – 100 тисяч гривень, контрабандисти спиртом та сигаретами – 160 тисяч євро.

За словами ініціаторів прес-конференції, факти незаконних дій міліції, прокуратури, СБУ, будуть узагальнені і передані МВС, СБУ, уряду та Президенту України.