Головний лікар закупив обладнання на 850 тис. грн у своєї невістки, з якою спільно проживає

У Чернівецькій області головний лікар Герцаївської районної лікарні закупив медичного обладнання на 850 тис. грн для лікарні у своєї невістки без тендерних процедур.

Про це повідомляє ІА ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Прокуратура Герцаївського району виявила, що головний лікар медустанови, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, не повідомив департамент охорони здоров’я ОДА про виникнення конфлікту інтересів.

Зокрема, використовуючи свої посадові повноваження, придбав вироби медичного призначення на суму понад 850 тис. грн, без проведення тендерних процедур, у дружини свого сина, з якими спільно проживає.

Герцаївський районний суд провадження по цій справі закрив, мотивуючи своє рішення відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Прокуратура скерувала це рішення до Апеляційного суду Чернівецької області з вимогою скасувати постанову районного суду та притягнути посадовця до адміністративної відповідальності.

Апеляційний суд задовольнив вимоги прокурора та визнав винним посадовця у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення і призначив йому стягнення у вигляді штрафу.