У Донецькій області заарештовані 14 терористів з «ДНР»

Фото mail.ru

Фото mail.ru

За клопотанням органів прокуратури Донецької області підозрюваним у тероризмі та державній зраді судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє «Ні корупції!» з посиланням на прес-службу прокуратури Донецької області.

У серпні поточного року органами Служби безпеки були затримані 14 осіб, яким пред’явлені повідомлення про підозру у скоєнні злочинів передбачених ст. 111 (державна зрада), ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Затримані особи, чоловіки віком від 20 до 60 років, входили до терористичної організації «ДНР» та її незаконних воєнізованих формувань, тобто так званого батальйону «Восток», СВД «Беркут», «Щит» і «Народное Ополчение Донбасса».

Окрім цього, за вчинення державної зради затриманий працівник одного з правоохоронних органів Донецької області, якій надавав допомогу у вигляді інформації про хід антитерористичної операції громадянину РФ, який керував терористичним угрупованням на території області.

На теперішній час, судом повністю підтримано позицію прокуратури Донецької області, та усім 14 особам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.