Центр протидії корупції: Посадовцям «Південно-західної залізниці» світить до 6 років

Фото mail.ru

Фото mail.ru

В Центрі протидії корупції повідомили про хід справ відносно незаконних угод ДП «Південно-західна залізниця» з приватними фірмами.

Про це говориться на сайті Центру

В громадській організації нагадують, щ а повідомленням видання “Наші Гроші”, ДП «Південно-західна залізниця» погодила з приватними фірмами технологію обслуговування пасажирських вагонів до проведення тендеру.

У 2013 році у ПЗЗ було підготовлено «Технологію роботи по екіпіруванню поїздів постільними речами, білизною, сервісною продукцією та знімним інвентарем, надання послуг по внутрішньому прибиранню та дезінфекції пасажирських вагонів». Документ підписаний представниками залізниці і чотирма приватними компаніями.

Пізніше вказані там фірми виграли тендери на обслуговування пасажирських вагонів:

  • ТОВ «Розвиток – 21 сторіччя» за 35,86 млн грн.  здійснює утримання в належному стані та оновлення постільної білизни, постільних речей та предметів м’якого знімного інвентарю (штори, серветки, килими, диванні чохли та ін).
  • ТОВ «Мастер Клін» за 7,10 млн грн надає послуги з внутрішнього прибирання та дезінфекції салонів пасажирських вагонів.
  • ТОВ «Текс-Стиль» за 22,80 млн грн. надає послуги з підготовки пасажирських вагонів в рейс, екіпірування вагонів предметами м’якого та жорсткого знімного інвентарю, обладнанням, витратними матеріалами (мило, туалетний папір, миючі засоби), вугіллям, рекламною та сервісною продукцією (чай, кава, печиво, солодощі та ін.).
  • ТОВ «Залізний кулак» за 5,52 млн грн. надає послуги по опаленню пасажирських вагонів, які тимчасово не задіяні в процесі перевезень. Цікаво також, що працівники компанії, що будуть задіяні у процесі опалювання вагонів, повинні мати професію провідника пасажирських вагонів.

Фірмою «Розвиток – 21 сторіччя» раніше володіли донецький олігарх Леонід Юрушев та його бізнес-партнер Павло Лєбєдєв, який донедавна був міністром оборони. За даними «Віснику держзакупівель», ця компанія отримала підрядів на суму 83,89 млн грн., усі від Південно-Західної залізниці.

«Мастер Клін», «Текс-Стиль», «Залізний кулак» належать до сфери впливу начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина. У сумі ці три фірми виграли тендерів у Південно-Західної залізниці на 216,45 млн грн.

Цент протидії корупції повідомляє, що вдалось зробити разом з народним депутатом Віктором Чумаком:

1) оскаржили цю закупівлю Генеральному прокурору України Махніцькому О.І. Перший заступник надіслав звернення до прокуратури міста Києва. Хід перевірки взято на контроль. Прокурор міста Києва Герасимюк М.Г. в листі вказав, що 06.06.2014 року слідчим відділом лінійного відділу на станції Київ-Пасажирський УМВС України на Південно-Західній залізниці відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі до 6 років.

На даний час досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснюється Прокуратурою міста Києва. Про інші деталі дізнаємось в Управлінні МВС на Південно-Західній залізниці.

У листі від 13.08.2014 року начальник МВС України управління МВС України на Південно-Західній залізниці І.П. Грінцевич повідомив, що проведення досудового розслідування доручено старшому слідчому Тертусу О.П., процесуальне керівництво здійснює прокуратура м. Києва.

2) оскаржили цю закупівлю Голові Державної фінансової інспекції України Гордієнку М.Г., який повідомив листом від 3.06.2014 року, що наразі закінчена ревізія та складається акт. Про результати ревізії нас поінформують.

3) оскаржили цю закупівлю Голові Антимонопольного комітету України Барашу М.Я.

4) оскаржили цю закупівлю Міністру інфраструктури України Бурбаку М.Ю., який листом від 03.06.2014 року повідомив, що в результаті ревізії ДТГО “Південно-Західна залізниця” виявлені факти, що можуть свідчити про порушення в ході проведення торгів, зокрема, не відхилення пропозицій учасників, що не відповідають кваліфікаційним критеріям (не підтверджено фінансову спроможність, наявність матеріально-технічної бази та провадження підприємницької діяльності відповідно до Статуту ТОВ “залізний кулак”; не підтверджено наявність матеріально-технічної бази ТОВ “Розвиток 21 Сторіччя”). Генеральний директор Укрзалізниці доручив розробити механізм поетапного припинення дії договорів.

«Ми звернулись до Гендиректора Укрзалізниці Остапюка Б.Я. щодо притягнення до відповідальності винних осіб. В.о. директора Державної адміністрації залізничного транспорту Жураківський В.О. повідомив, що станом на 12.08.2014 триває перевірка фінансово-господарської діяльності Південно-Західної залізниці Державною фінансовою інспекцією. Також, Головним управлінням контролю та внутрішнього аудиту Укрзалізниці в липні 2014 року проведено внутрішню ревізію, матеріали якої направлені до Генеральної прокуратури», - говориться в повідомленні Центра.