Протидія корупції: стратегії та інструменти громадських активістів

2

У яких випадках можна сподіватись на позитивні результати боротьби, громадської протидії проявам корупції (перш за все, у місцевих органах влади) ?

Якщо ви молоді, завзяті, чесні, боретесь за рівність, законність і справедливість - це добре, це дуже добре. Але цього явно недостатньо.

Як твердять футбольні тренери, щоб мати більше шансів перемогти супротивника і сподіватись на перемогу,  Вашій команді потрібно бути майстернішою у стратегії, сильнішою командним духом, зіграністю, системно мислити, а також бути кращою фізично, морально і технічно у всіх компонентах гри, у всіх точках поля.

Якщо Ви хочете подолати корупцію, наприклад, у місцевому управлінні охорони здоров'я  м. Ужгорода (непринципово,- чи у якійсь іншій владній структурі, чи в будь-якому місті в Україні), задумайтесь, - а що ви їм можете протиставити ?

Ви можете

*  організувати галасливий мітинг "Владу геть ! Шніцера геть !",
*  пройтись маршем набережною Ужгорода, залучивши школярів і першокурсників  з транспарантами, мегафонами, смолоскипами, бубнами, сопілками і трембітами;
*  виступити на "ТВ-Тиса" з палкими звинуваченнями мафії;
*  закидати Народну Раду палаючими шинами, побити шибки;
* створити ще декілька альтернативних Громадських Рад в Управліннях охорони здоров"я (далі УОЗ),

але чи багато це змінить ?

Не робіть зайвих рухів

Якщо Ви подасте заяву до прокуратури з вимогою перевірити їх роботу взагалі, то у кращому випадку через місяць отримаєте заказною поштою з повідомленням відписку про те, що порушень не виявлено.

Якщо замість зворотної адреси Ви вказуєте адресу аб./скриньки Головпошти, то скоріш за все відповідь Вам писати ніхто і не буде.

Якщо Ви подасте позов до прокуратури як фізична особа,  у випадку, якщо молодий помічник прокурора в інституті ходив на заняття і ще щось тямить, то Ви маєте шанс отримати обгрунтовану цілком законну відповідь, що (дана) державна установа, у відповідності до Законодавства про державну службу, не несе по відношенню до будь-якої фізичної особи ніяких законом визначених зобов'язань, а вказані (неуточнені, незадокументовані) Вами претензії мають загальний, досить суб'єктивний характер і не містять ознак скоєння якоїсь фактичної шкоди.

Готуйтесь до флангових контратак

Тим часом наші бюрократи, щоб хоч якось відірватись на Вас, знайдуть 1001 привід нацькувати на Вас 1001 перевірку, під час яких в ЛПУ, де Ви (Ваші близькі) працюєте, виявиться низка з 1001 порушень, за яких кар'єра Вашого начальника; режим роботи клініки, кафедри вмить стають "підвішеними на ниточці" на невизначено-неприємний час.

На відміну від Ваших звернень, інтерв'ю та голосувань - кожне зауваження перевіряючої комісії (санітарної, пожежної, фінансової, міністерської, університетської і т.д.) будуть дуже чітко і уважно аргументовані, виписані у відповідності до законодавства, відомчих вимог, інструкцій та наказів.

Якщо такий протокол перевірки потрапляє до прокурора, то нічого напружуватись - всі порушення експертно і у законний спосіб зафіксовані, описані, сформульовані з посиланнями на відповідні параграфи Законів, Постанов, Інструкцій і регламентацій. Ну хоча б про особливості захисту конфіденційної інформації в межах УОЗ 🙂 .   Звичайно, Володимир Іванович – демократ  і цього не допустить, в нього теж є чутливі персональні інструменти. Але, осад залишиться.

Вдосконалюйте тактику

Очевидно, перед початком явних воєнних дій Вам слід упевнитись у тому, що Ви готові до будь-яких сценаріїв і Ви кращі, сильніші, потужніші за противника у всіх формах протистояння; добре уявляєте собі свою мету, маєте план дій, а також забезпечили себе добрим і надійним захистом.

111

У кожному конкретному випадку дуже корисно проаналізувати головні чинники корупції (хабарництва, шахрайства, надмірного бюрократизму):

Це нам ще дуже підфартило, що в УОЗ зараз теж відносно не чекають на війну, поводять себе неагресивно, проводять вичікувальну тактику. А якщо б на місце добродушного і вальяжного Романа Івановича прийшов жорсткий злий досвідчений боєць - звично ж, і проколів з Громадською Радою б не було, але й молодим активістам не простили б жодної помилки, ні одної фальшивої нотки.

Просто будьте кращими !

Якщо хтось має наміри пов'язати свою кар'єру чи то з корупцією, чи то з адмініструванням закладів охорони здоров'я, чи то - навпаки, з протидією їм, - то він повинен розуміти: для того, щоб перемагати у відносно чесній конкуренції, Вам потрібно мати не тільки хоробре серце, чисті руки і холодний мозок. Вам потрібні ще й знання, практичні навички і певний досвід:

а) у питаннях адміністрування і управління медичними закладами різних рівнів - Ви повинні бути на голову вище любого начальника управління чи головного лікаря. Тоді ви будете знати, ЩО вимагати, і які їхні неправомірні дії чи некоректні відповіді належить оскаржувати у суді;

б) у питаннях регламентації державної служби - Ви повинні володіти законодавством, алгоритмами дозволів та затверджень настільки добре, щоб ніхто не ризикнув Вам тулити, що людину після двох інфарктів, яка пище заяву про звільнення за станом здоров'я, не повинен оглядати, лікувати або затримувати на роботі Міністр. І у цьому випадку Ви можете підтримати законні права хворого пацієнта на лікування, якому "перешкоджає лікуватись пан Мусій". Важливо зазначити, що й після відпустки, лікування хворий повинен пройти детальне обстеження, а працедавець, за відсутності альтернатив - зобов'язаний запропонувати роботу з меншим навантаженням і відповідальністю.

в) у питаннях госпітальних закупок, бюджетного планування, процедурних питань роботи тендерного комітету знати всі останні інновації відповідного законодавства МінЕкономРозвитку, вимог Антимонопольного комітету, формулярних регламентацій МОЗу та ін., - щоб, практично, любий Ваш позов означав відміну результатів торгів із усіма витікаючими з цього наслідками.

4  97

Неочікувані пропозиції

Є ще досить багато форматів інструментарію громадського активіста, що дозволяють протидіяти  корупційним діям, спонукати до ухвалення справедливих рішеннь.

Оволодіння ними, перші успіхи, ТВ  приносять популярність.

Таких людей починають впізнавати, поважати, питати порад, запрошувати на консультації.

Потрібно зовсім небагато часу, щоб молода енергійна людина, яка вникла в тему більшості законодавчих "фішок", у найнесподіванішу мить отримала запрошення увійти в склад команди, але команди з протилежного боку.

І нічого поганого в цьому немає: вас визнали, є знання, є навички, є повноваження, є розуміння у який бік потрібно розвиватись і змінювати життя.

5

Мрії і цілі

Зазвичай громадські ініціативи ніколи не ставлять собі за мету повністю викорінити корупцію чи подолати мафію.

В абсолюті це зробити важко, а то й неможливо.

Перманентний потужний тиск на корупцію з часом може привести до певного прагматичного порозуміння, стану домовленостей, коли сторонам вдається вийти на якісь "правила гри". І це вже є великим позитивом !

У багатьох країнах Європи саме так і відбувається, коли представники різних інтересів  зустрічаються, конструктивно дискутують, знаходять межі припустимих поступок і отримують взагалом позитивні результати.

Шукайте спонсорів, однодумців, партнерів, гуртуйтесь у потужні структури

Тиск на корупцію і бюрократію повинен бути постійним, колективним, кваліфікованим, чітко спрямованим і потужним. Саме тому громадські активісти повинні інтегруватися в потужні офіційні громадські організації, отримувати захист, консультації, навчання; мати координацію, мати можливість напряму або через авторитетного лідера мати контакти з групами ГР МОЗу, радниками Міністра, Міністром та ін.

Навряд чи чиновники будуть зухвало ігнорувати офіційні запити ГР МОЗу, або комітету охорони здоров'я Верховної Ради та інших офіційних державних, експертних і громадських установ.

9 _n

  • Окремою стратегією громадських організацій або Громадських Рад повинні стати досягнення певних узгодженостей, домовленостей з УОЗ, ОДА та ін. у формі участі у обговореннях і консультаціях на попередніх етапах визначення шляхів вирішення важливих медичних, фінансових чи кадрових питань охорони здоров'я краю.
  • Члени Громадської Ради повинні бути високопрофесійними, добре поінформованими з суті проблеми і оперувати виключно достовірними фактологічними аргументами.
  • Дії активістів не повинні бути направлені на певну особу, виглядати як "спротив Шніцеру, чи Іванову, чи Сидорову".
  • Корупція - це  чисельна, добре організована злочинна команда, що живе і працює за іншими правилами життя.
  • Ваше завдання – формувати тренди, відслідковувати діяльність УОЗ взагалі, вивчати проблеми, що стосуються громадського здоров’я жителів краю і, незважаючи на обличчя керівників, чемно і аргументовано наполягати на справедливих рішеннях і дотриманні вимог Законодавства.

Думки про нові якості фахового рівня у мене теж з'являються, коли я спостерігаю за сьогоднішніми хаотичними реформаторськими метаннями молодої безстрашної команди експертів- реформаторів у нашому Міністерстві, яким у більшості мало зрозуміла специфіка іновацій у Бюджетному Кодексі останніх років; робота медиків-практиків усіх рівнів; традиції державного управління та ін. Так як Міністерство до кінця року не отримає додаткових коштів, а тому, в таких умовах - все буде по-старому. Навіть незалежно від прийняття нових документів (Концепції ОЗ, добровільного медичного страхування, товариств, атестацій і ліцензувань), які вони хотіли прийняти у вересні-жовтні 2014 р.

І про люстрацію

Проголосувавши 14.08.2014 законопроект про люстрацію, ми ще довго,  якщо пощастить, будемо чекати на розробку офіційних рекомендацій про його виконання. Цей час, якщо нічого не зміниться, старі управлінські команди будуть лояльними, лагідними, але при цьому всі гострі питання будуть тихенько спускатись на гальмах. Немає особливого сенсу переслідувати корупціонерів тільки за приналежність до  якоїсь партії; корупція всеядна, легко адаптується та перефорбовується. Подонки є у кожній партії. Але чомусь найгірших і безпринципніших з них доля закидає у державне управління.

Після перевиборів у ВР одразу можлива незначна ротація третини губернаторів.

У тому числі це може стосуватись і нас. Якщо змінится губернатор – з вірогідністю у 75-80% обновлять УОЗ. Але це вже інша історія.
8 1
Наше офіційне розуміння тактики і форм громадської активності у подолання корупції залежить від швидкого прийняття ВР законопроекту про антикорупційні стратегії на 2014-2017 роки, що був розроблений Мін'юстом і схвалений 2 липня 2014 на засіданні уряду.

Можливо, ми станемо свідками протягом нетривалого часу узгодження і прийняття нових редакцій законів про держслужбу і про службу у органах місцевого самоуправління; посилення відповідальності за хабарництво, перших кроків реформування судової системи і органів слідства; доопрацювання Закону "Про державні закупівлі".

  • Все це, разом узяте, надасть активістам у майбутньому реальні законні важелі впливу на корумпованих чиновників. Але, на жаль, цим часом замість реальної системної боротьби з корупцією сам уряд Яценюка все більш загрузає у деклараціях і обіцянках, які, як вже видно, результатів поки не дають.
  • Якщо все, про що йшлося вище, буде посуватись так, як планується, то, можливо, зацікавлені професійні осередки і місцеві громади почнуть проводити базові рівні комунікаційних тренінгів і семінарів, щоб посилити потужність скоординованих громадських активістів на місцях.

Сергій Кульчицький, с.Міжгір'я, 21.08.2014