Екс-нардеп Ландик запевняє, що Єфремов фінансує терористів з «ЛНР»

Фото УНІАН

Фото УНІАН

Екс-народній депутат від Партії регіонів Володимир Ландик вважає, що голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов фінансує терористів з невизнаної «Луганської народної республіки».

Про це він повідомив в ефірі Еспресо.TV. 

«Мені розповідали, що саме Болотов (лідер «ЛНР» - ред.) в районі Красного Луча, де у Єфремова машинобудівний завод, був смотрящим за копанками, начальником охорони і водієм. Я його не знаю особисто. Я схильний вірити тому, що говорять мої знайомі», - розповів Ландик.

«Якщо людину (Єфремова, - ред.) туди пускають, значить він із ними працює, якщо працює - значить фінансує, а це від 8 до 15-ти», - додав екс-нардеп.

На його думку, така політика неправильна. «Не можна прощати злочинне. Якщо в Слов'янську надягали комусь на голову мішок, били, вбивали, і за це немає покарання, теж саме робили і в Луганську, і за це не можна карати? Тоді хлопці ви такі ж як "ЛНР" і "ДНР". Будь-який злочин має бути покараний», - вважає Ландик, додавши, що порушувати кримінальні справи треба не на таких людей, як Гіркін, «а на тих, хто ходить по Києву і фінансує терористів»

«Люстрації немає, її не збираються робити, але терпіння народу має межі і воно скінчиться"», - підкреслив Ландик.

Як повідомляло «Ні корупції!», Служба безпеки перевіряє причетність до фінансування тероризму олігарха Рината Ахметова і голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.