Журналістка закликає Кличка навести порядок на вході до Київради та в Земельній комісії

Фото сержантів з «Доступу до правди»

Фото сержантів з «Доступу до правди»

19 серпня журналістка, учасниця руху "Стоп Цензурі" Наталя Соколенко разом з колегою Алісою Рубан та ще п'ятьма киянами з бійкою проривалися на засідання Земельної комісії Київської міської ради.

Про це повідомила сама Наталя Соколенко в блозі на «Українській правді».

Вона нагадує, що за регламентом Київради ці засідання є відкритими для громадян.

«Що не ясно? – запитувала я у трьох сержантів міліції, які не пускали нас в середину мерії. Після безуспішного діалогу довелося трохи з ними поштовхатися. Звісно, ми прорвалися, але не тому, що переконали сержантів міліції. Нас провели», - написала журналістка.

«Вже повертаючись, я ще раз спробувала пояснити сержантам, що вони були неправі, аж тут пролунало зізнання: Ніконов (Ігор Ніконов, заступник голови Київської міської держадміністрації і однопартієць Кличка, звісно) розпорядився нікого не пускати – прохід в мерію тільки за списками чи за дзвінком депутата. У мене повно знайомих депутатів і два однопартійці з Демократичного Альянсу з мандатами – Василь Гацько та Галина Янченко, яким я можу телефонувати зранку до ночі. Але це неправильно, несправедливо по відношенню до киян, які не мають знайомців у столичній владі, алемають питання до депутатів і посадовців», - додала Наталя Соколенко.

Вона звертається до мера Віталія Кличко: «Пане Кличко! Невже Ви забули, як проривалися до приміщення Київради разом із киянами ще зовсім недавно? Невже Ви забули, за що стояв Майдан? Якщо не забули, будь ласка, наведіть порядок на вході до будинку мерії і скажіть Ніконову та трьом сержантам, щоб пропускали громадян на засідання комісій і сесії Київської міської ради».

«Пане Кличко! Ще одне прохання до Вас: наведіть порядок у Земельній комісії. На сьогоднішньому засіданні Земельної комісії Київради поряд з головою комісії – Вашим однопартійцем Володимиром Прокоповим – сиділа і "керувала процесом" людина з неймовірно поганою репутацією – Ганна Гаршина. В одному з недавніх блогів на УП я писала, що Ганна Гаршина за часів Черновецького працювала юристом в Управлінні землекористування під кервництвом покійної вже Світлани Макеєвої», - написала журналістка.