Семерак пояснив, чому проти звільнення Тетяни Чорновол

Фото: Радіо Свобода

Фото: Радіо Свобода

Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак сподівається, що уряд не прийме відставки Тетяни Чорновол із посади уповноваженого з питань антикорупційної політики.

 

Про це він написав у своєму Facebook, реагуючи на заяву Чорновол про намір звільнитися, пише «Українська правда».

Семерак пояснив, що зняв із порядку денного засідання уряду 13 серпня затвердження законопроекту про створення Національної служби протидії корупції, бо «вважав неетичним дискутувати це питання без автора, у день похорону чоловіка Тетяни Чорновол».

«Уряд однозначно винесе на засідання обговорення законопроекту, як тільки пані Тетяна буде готова його представити. Моя особиста думка: парламент має ухвалити за основу саме цей документ, і ідея законопроекту має бути збережена», – заявив він.

Семерак також підтвердив, що керівником управління корупційних ризиків секретаріату Кабінету міністрів призначили Андрія Жовнера, який до того працював у прокуратурі (при Вікторі Пшонці).

«Кандидат пройшов перевірки у відповідності до закону, і жодних заперечень щодо призначення ні відповідними органами влади, ні громадськими організаціями не надавались. Пропозицій по кандидатурам на цю посаду урядовий уповноважений не надавала», – заявив міністр Кабміну.

Як повідомлялося в «Ні корупції!», Уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол збирається залишити Кабмін та написати відповідну заяву.