Юрій Луценко: Саме зараз треба приймати закон про Національну поліцію

Фото: ru.wikipedia.org

Фото: ru.wikipedia.org

Саме зараз, поки не забетонувалася нова номенклатура, треба приймати закон про Національну поліцію, який деполітизує відомство, введе детектори брехні і право провокувати хабар щодо нових співробітників відомства.

 

Таку думку висловив політик, лідер «Третьої Української Республіки», екс-міністр МЗС Юрій Луценко у своєму блозі на «Українській правді».

 
«Треба змінити порядок проходження служби і унеможливити таку кількість генералів та полковників», - написав політик.

 
На його думку, треба також надати право місцевим органам влади впливати на призначення і зняття керівників дорожної поліції, патруля, дільничих, мрев і міграційної служби.

 
«Треба відкрито оголосити про порядок внутрішньої амністії тим бійцям спецпідрозділів, які використовувалися Януковичем, але мають можливість довести вірність Україні на передовій. Не можна одночасно поливати вчорашній Беркут чи Гепард лайном і одночасно чекати від них геройства в боях. Треба ліквідувати УБОЗ, який переміг бандитів у 90-их і зайняв їх місце. Цей раніше елітний підрозділ варто перенацілити на сепаратистів та терористів», - написав Юрій Луценко.

Він вважає, що кадрова ситуація в МВС – критична.

«Ті сумнівні призначення, що були прийнятні в перші тижні після Революції, вже ніяк не влаштовують людей зараз. Особливо це стосується фактів причетності частини керівної ланки до репресійного режиму Януковича – від організації тітушок до викрадення і вбивств активістів Майдану. Якими б незамінними не здавалися ці особи – їх час позбутися. І покарати. Несила вже мовчати і про партійні квоти в МВС, які перетворилися у бездонні партійні каси при кадрових рішеннях. Вже місяців два всі знають про конкретного головного касира, але мовчать, бо ж – війна. Тим часом у Міністра небагатий вибір – або вирізати цю пухлину, або взяти її на себе», - добав політик.