В Одеській області міськрада, заплативши за сміттєвоз, уклала мирову угоду про її неотримання

musorkaКілійська міська рада торік купила у ТОВ «Торгова компанія «Влів» сміттєвоз за 329,4 тис грн., однак замість машини погодилась на те, щоб їй вернули ці гроші частинами.

Про це пишуть «Наші гроші» з посиланням на матеріал  Олесі Ланцман у «Дунайській зорі».

Міськрада ще торік повністю розрахувалася за новий сміттєвоз. Голова тендерного комітету, тодішній заступник мера Олександр Мелентьєв їздив у Кременчук (Полтавська обл.) на завод виробника подивися на куплену машину.

За його словами, на одну деталь сміттєвоза не було сертифікату, і машину залишили на відповідальному зберіганні у фірми.

Навесні цього року, майже через рік після того, як сміттєвоз мав надійти місту, прокуратура, представляючи інтереси Кілійської міськради, звернулася до суду з проханням зобов’язати ТОВ «ТК «ВЛІВ» передати місту сміттєвоз і стягнути з фірми 22 тис грн. пені.

Суд цю позовну заяву прийняв до розгляду, та міськрада і фірма «ВЛІВ» вирішили укласти мирову угоду, і суд її затвердив. Як зазначає журналіст, цю угоду було затверджено без рішення і дозволу місцевих депутатів.

За цією угодою, фірма «ВЛІВ» кількома траншами має повернути місту гроші за непоставлений сміттєвоз. Перші перекази вже мали надійти місту, однак міськрада досі нічого не отримала.

«Наші гроші» пишуть, що у червні 2013 року виконком Кілійської міськради купив у ТОВ «ТК «ВЛІВ» сміттєвоз з боковим завантаженням на базі ГАЗ 3309 за 329,4 тис грн. Участь у тендері брала ще одна фірма – ТОВ «Лугавтоспецтехніка» з Луганська, пропозиція якого була на 600 грн. дорожчою.

Відповідно до мирової угоди, ТОВ «ТК «ВЛІВ» зобов’язалося повернути виконкому Кілійської міськради отримані 329,4 тис грн., виплачуючи їх щомісячно (по 54,9 тис грн.) протягом червня-листопада 2014 року.

Засновниками ТОВ «Торгова компанія «ВЛІВ» є Ірина Сахнацька, Василь Чхало, Людмила Чхало та Віктор Чхало, який у 2010-му балотувався в депутати Кременчуцької міськради від «Сильної України». ТОВ «ТК «Влів» протягом 2008-2013 років отримала державні підряди на поставку сміттєвозів і контейнерів для сміття на суму 65,71 млн грн.

У 2013 році підприємства Віктора Чхала (ТК «Влів» і ПП «Валява») не поставили сміттєвози комунальникам Великої Олександрівки (Київська обл.), Шишаків і Глухова (Полтавська обл.). Комунальні підприємства нещодавно добилися передачі машин через суд.

Фото: kiliya.info